Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Дуальне навчання

Ефективна митна система є однією з головних складових фінансової стійкості та безпеки нашої держави, адже саме Державна митна служба України є специфічним органом виконавчої влади в державі, який здійснює багато важливих функцій, основними серед яких є фіскальна, регулятивна, правоохоронна і т.і.
Війна значно змінила організацію роботи Держмитслужби, що проявилося у прийнятті та зміні цілої низки нормативно-правових документів, які регулюють та регламентують її роботу. Проте, незважаючи на всі виклики, оцінюючи сьогодні роботу митної служби, можна зробити загальний висновок, що станом на сьогодні, уряду вдалося забезпечити митну безпеку країни та організувати роботу структурних підрозділів митниці та пунктів пропуску зокрема.
З метою глибшого вивчення роботи митної служби, студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу мали змогу поспілкуватись з заступником начальника відділу митного оформлення № 3 митного поста “Тернопіль” – Віталієм Вікторовичем Мельниковим. Віталій Вікторович детально розказав про специфіку роботи митного посту, а також зміни, які відбулись і відбуваються у роботі митної служби. Особливу увагу приділив питанням митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, справляння податків і зборів, практиці митного оформлення у різних митних режимах та навів практичні ситуації із свого досвіду роботи. Студенти почули багато пізнавальної практичної інформації, мали змогу почути вичерпну відповідь на усі питання, які їх цікавили.
Зустріч з практиком була цікавою та практично значимою, оскільки така форма реалізації дуального навчання дає змогу формувати в студентів інтерес до практичної роботи, розвивати професійні вміння та навички.
Висловлюємо вдячність відділу митного оформлення № 3 митного поста “Тернопіль” в особі Мельникова Віталія Вікторовича за проведену зустріч та участь у реалізації дуального навчання та надіємось на плідну подальшу співпрацю.

Дуальне навчання

Ось і завершився другий тиждень дуального навчання для студентів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету спеціальності «Психологія», де кожний день був насичений неймовірними зустрічами та щирим спілкуванням. Адже відомо, що практичний досвід є тією рушійною силою, котра сприяє розвитку фаховості майбутніх спеціалістів.

Цікавим та змістовним було спілкування з приватним психологом Симчак Вікторією Мирославівною, яка зауважила, що робота психолога складна, і, водночас, вимагає звичайного людського розуміння, адже це, навіть, не стільки професія, як покликання. Тому відповідальний фахівець повинен все життя вчитися, розвиватися, «співпрацювати» з навколишнім світом і жити в гармонії з собою.

Корисним практичним досвідом для студентів стало відвідування Чортківського міського комунального центру «Дорога в життя». Професійними навичками у роботі з особливими дітками ділилися керівник закладу Куфель Галина Богданівна та психолог Ковальчук Ольга Степанівна. Студенти помітили, що найважливішою умовою актуалізації потенційних можливостей дітей з особливими потребами є висока професійна компетентність всього колективу центру «Дорога в життя». Майбутні психологи на практиці побачили як відбувається організація психологічного супроводу дітей з особливими потребами, коли враховано їхні психофізіологічні особливості та можливості.

Розуміння цінності практичної діяльності приходить з часом і, звичайно, завдяки професіоналам своєї справи. І саме з таким психологом-професіоналом студенти інституту, в рамках дуального навчання, зустрілися у Чортківському ліцеї №7 – Теслюк Поліною Юріївною. Щира та відверта розмова допомогла студентам зорієнтуватися у різноманітті психодіагностичних методик та вмінні організовувати й планувати роботу практичного психолога. Поліна Юріівна   звернула увагу на професійно важливі якості, якими має володіти психолог: емпатійність, комунікабельність, стресостійкість, креативність. Також було закцентовано увагу на тому, що у своїй професійній діяльності психолог повинен послуговуватись етичним кодексом  та постійно працювати над собою: вдосконалюватися, прагнути до саморозвитку, максимального розкриття власного потенціалу. Адже саме безперервне навчання впродовж усього свого професійного життя забезпечує ефективність у практичній діяльності психолога.

Підсумовуючи другий тиждень дуального навчання у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету хочемо висловити вдячність усім фахівцям-професіоналам у сфері психології за сприяння у розвитку й реалізації дуальної освіти, що дало змогу об’єднати теорію із життєвою практикою, яка є дуже  корисною для майбутніх студентів-психологів, адже це завжди унікальна та неповторна частина їхнього життя та фахового становлення. Тож щиро зичимо всім натхнення, задоволення від роботи і благополуччя. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

 

Дуальне навчання

Робота в ІТ сфері – одна з найбажаніших серед сьогоднішніх студентів. Проте для успішного старту кар’єри в ІТ сфері потрібен ще й практичний досвід. Саме поєднання теоретичної бази та прикладних знань визначає гарного спеціаліста, готового для роботи в будь-якій сфері цифрових технологій. На цьому принципі будується дуальна освіта.
Студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ спеціальності «Професійна освіта цифрові технології» розпочали своє дуальне навчання з ознайомленням програмного забезпечення Пенсійного фонду України.
Студенти даної спеціальності мали змогу поспілкуватися з начальником відділу обслуговування номер 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Сташковим Михайлом Федоровичем.
Михайло Федорович ознайомив студентів з основними функціями та завданнями пенсійного фонду, розповів як працює бек-офіс та фронт-офіс управління. Детальніше приділив увагу цифровізації пенсійного фонду, на прикладі розрахунку страхового стажу працівника. Студенти отримали вичерпну відповідь на поставлені запитання.
Дякуємо Михайлу Федоровичу за співпрацю з Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу, за готовність ділитися успішним досвідом роботи та за практично пізнавальну зустріч.

 

Вручення дипломів випускникам-магістрам

Сьогодні у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам. Складні часи супроводжували процес навчання наших студентів, і те, що ми маємо можливість навчати й навчатись сьогодні завдячуємо нашим захисникам та захисницям. Це зазначила у своєму вітальному слові директорка Надія Кульчицька, яка також наголосила на важливості використання отриманих знань на розвиток та розбудову рідної України. Вітали випускників Ректор Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені священномучиника Григорія Хомишина Всесвітліший протоієрей Володимир Білінчук, завідувачка кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Людмила Дерманська, кураторка Іннеса Вербіцька, від імені батьків – мати випускника Галина Куца, а також слова вдячності від випускників висловила Тетяна Дем’яновська-Магдяк. Отримання диплома – це старт нового професійного шляху, нових перспектив. Нехай же всі потенційні можливості будуть ефективно використанні на успіх, добробут, розвиток і досягнення. Вітаємо наших дорогих магістрів, бажаємо реалізувати свої фахові та особисті мрії в мирній і славній Україні!

 

Дуальне навчання

Банківську систему слушно називають кровоносною системою держави, оскільки без належної її роботи, неможливим сьогодні є функціонування економіки будь-якої цивілізованої держави, не є виключенням і Україна.
Проте, війна внесла свої корективи, усі суб’єкти української економіки зіштовхнулися з непередбачуваними викликами. Відповідно, і фінансово-банківський сектор зазнав сильного удару, однак вистояв, оскільки виявився підготовленим до цих подій, у першу чергу завдяки плідній праці учасників ринку та системній роботі регулятора впродовж попередніх років, в тому числі в умовах роботи під час карантинних обмежень.
І як саме їм це вдається, своїм великим досвідом успішної роботи у сфері банківського бізнесу із студентами Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ поділилась директор АТ “Кредобанк” м. Тернопіль – Хорощак Світлана Іванівна.
Світлана Іванівна розповіла про напрями діяльності та топ-продукти АТ «Кредобанк», зазначила, що банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, а також підприємств малого та середнього бізнесу України.
Світлана Хорощак відзначила, що банк активно кредитує малий та середній бізнес, пропонуючи цілу низку спеціальних програм та грантів у межах співпраці з ЄБРР та Європейською комісією, а також бере активну участь в державних програмах підтримки українського бізнесу, який в умовах війни особливо потребує підтримки та фінансування.
Практичним досвідом роботи поділилась також Якимець Лідія Василівна – менеджер АТ «Кредобанк» по роботі з клієнтами, яка розповіла про зручні та швидкі перекази валют з країн Європейського союзу в Україну та переваги топ-продукту банку – Правильної картки і особливості управління власними коштами через он-лайн-банкінг від Kredobank.
Висловлюємо вдячність Світлані Іванівні за цікаву та практично значиму зустріч в рамках дуального навчання та активну співпрацю із студентами ЧННІПБ.

Дуальне навчання

Професія журналіста приваблює можливістю доносити до людей правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість. У здійсненні цих завдань полягає реалізація безпосередніх функцій журналістики. Людина не просто потребує знань про світ, а потребує їх з практичною метою. Наші студенти-журналісти набувають вмінь та навичок під час дуального навчання, що допоможе їм у майбутньому бути найкращими спеціалістами своєї справи. Газети, журнали, вісники, альманахи – це те, що допомагає людям отримувати нову інформацію щоденно. Щиро вдячні пані Оксані Гаврилюк, працівниці Публічної бібліотеки Чортківської міської ради, за ознайомлення з асортиментом періодичних видань нашої області.

 

Дуальне навчання

Сьогодні Пенсійний фонд України – найбільш розгалужена фахова структура, яка здійснює багатогранну діяльність щодо пенсійного забезпечення громадян України, найпотужніша інституція в державі, яка акумулює і розподіляє значні за обсягом кошти, структура з могутнім кадровим потенціалом, яка розвивається і вдосконалюється.
З метою ознайомлення реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та соціального страхування, студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу мали змогу поспілкуватись з начальником відділу обслуговування номер 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Михайлом Федоровичем Сташковим.
Михайло Сташків ознайомив студентів із структурою пенсійного фонду, його основними функціями та завданнями, роботою бек-офісу та фронт-офісу управління. Детально зупинив увагу на умовах набуття права на пенсію, порядком обчислення страхового стажу, особливостях виплати соціальних послуг, а також розказав переваги використання онлайн-сервісів вебпорталу Пенсійного фонду України та мобільного застосунку для отримання електронних послуг. Студенти жваво задавали питання та мали змогу почути вичерпну відповідь Михайла Федоровича. Онлайн зустріч дала змогу студентам поєднати та розвинути набуті теоретичні знання із практичним досвідом спеціаліста.
Дякуємо особисто Михайлу Федоровичу за багаторічну співпрацю з Чортківським інститутом підприємництва і бізнесу, за готовність завжди поділитись успішним досвідом роботи та за практично пізнавальну зустріч.

Дуальне навчання

Уміння ефективно спілкуватися – один із найголовніших чинників успіху в будь-якій сфері сучасного життя, а особливо, коли йде мова про журналістів. Побудувати кар’єру, завести надійних колег, влаштувати своє особисте життя, домогтися успіху і визнання неможливо без уміння ефективного спілкування.
Комунікативна компетентність є надійним фундаментом здорових міжособистісних стосунків і професійного успіху. Вдосконалення навичок міжособистісного спілкування може відкрити перед людиною нові можливості. Коли ми правильно і точно висловлюємо свої думки, наша позиція стає зрозумілою іншим людям. Тому, ймовірніше, що нам вдасться досягти взаєморозуміння.
В рамках дуального навчання студенти спеціальності «Правова журналістика» відвідали Публічну бібліотеку Чортківської міської ради. Тема заходу «Культура діалогу як інструмент згуртування і порозуміння в суспільстві та роль у журналістській діяльності» дала можливість вдосконалити знання та застосувати їх на практиці з допомогою різноманітних тренувальних вправ, які розвинули креативне мислення, вміння слухати, впевнено відстоювати свою думку, будувати речення та відкрито відповідати. Фасилітаторка, Ірина Брунда , дуже професійно та чітко продемонструвала студентам різного виду вправи для розвитку і вдосконалення вмінь будувати діалог із співбесідником, швидко і впевнено відповідати, знайомитися та вітатись при зустрічі з новими людьми.
 

Дуальне навчання

Як важливо у цей нелегкий час не втратити контроль над собою та забезпечити гармонійну взаємодію з навколишнім світом. Адже психологічно здорова людина – це людина творча, життєрадісна, весела, відкрита, пізнає світ і себе не тільки розумом, а й почуттями, інтуїцією, приймає себе і визнає цінність та унікальність оточуючих її людей, вміє брати відповідальність за своє життя, саму себе, наповнювати своє життя сенсом. Відтак, психологія є справжнім мистецтвом спілкування, розуміння, підтримки та допомоги. А бути психологом – означає любити свою професію, постійно відкривати нове в собі й оточенні, допомагати людям ставати щасливішими.Саме тому студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету спеціальності «Психологія» розпочали своє дуальне навчання роботою з дітьми з особливими потребами у благодійних організаціях «Дім милосердя» та «Карітас». Вміло поєднувати теоретичні здобутки з практичними навичками у роботі з особливими дітьми допомагали керівники цих благодійних організацій, психологи, реабілітологи, вихователі та соціальні працівники.Студенти-психологи стали надійними друзями, підтримкою та опорою для вихованців з особливими потребами. А коли теорія підкріплена практикою, за допомогою дуального навчання, це ще й вміння бути творчими та інноваційними, розвивати свою фаховість, постійно самовдосконалюватись, вивчати нові методики, сучасні прийоми, проводити тренінги та семінари.Підсумовуючи перший тиждень дуального навчання у Чортківському навчально-наукового інституті підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету хочемо висловити вдячність благодійним організаціям «Дім милосердя» та «Карітас» за сприяння у розвитку й реалізації дуального навчання, як особливого формату закріплення отриманих теоретичних знань і опанування практичних навичок. Адже як у професійній діяльності, так і у навчанні немає й не може бути готового рецепту чи заздалегідь правильної відповіді. А майбутнім фахівцям бажаємо вдумливої та уважної спостережливості, результативного міркування, що може якісно поліпшити життя взагалі та професійне зокрема!