Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Міжнародний день студента 2022

 В перід сьогоденних складних часів для усіх українців, найбільшим чином цінуємо прості життєві події, які об’єднують нас. В цей Міжнародний день студента у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ у колі освітянської родини, першокурсники отримали свої студентські квитки, а найактивніші – грамоти та подяки. Директор Надія Кульчицька висловила щирі побажання миру, добра й успіху студентській молоді. Надія Євстахівна зазначила, що незважаючи на те, як лютує ворог, залишає нас без світла і тепла, ми
демонструємо нашу єдність і незламність. Куратор групи першого курсу Тетяна Гриців привітала студентство словами настанов на розвиток і збереження культури й державності, а також виконала щемливу композицію про віру і світле майбутнє для нашої молоді. Студенти, в свою чергу, у це свято, передали частинку підтримки й любові воїнам ЗСУ у формі волонтерської допомоги (теплі речі, їжа, окопні свічки тощо).
Любі наші студенти, щиро вас вітаємо з святом! Віримо, що попереду світлі й вільні часи, в яких ви будете успішними й наполегливими, процвітати й розбудовувати Україну. Гордимось вами. Слава Україні!
 

День української писемності та мови

 9 листопада, в День української писемності та мови, у стінах Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу студенти разом з викладачами долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності-2022.
Авторкою цьогорічного тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Рідна мова – це найважливіша основа, на ній зростає духовно і культурно кожен народ. Культура рідної мови зростає разом з національною свідомістю народу. Працюймо ж для розвитку цієї свідомості нашого народу.
 

Квест «Пізнай себе через чарівний світ психології»

  2 листопада 2022 року в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся пізнавальний Квест «Пізнай себе через чарівний світ психології». Організаторами змагань виступили студенти, що навчаються на спеціальності Психологія та викладачі інституту.
П’ять команд – учасниць квесту – змагалися за перемогу . Щоб впоратися із запропонованими завданнями, необхідно було продемонструвати як набуті знання та вміння, так і творчі здібності, кмітливість, вміння злагоджено працювати в команді.
Квест включав 7 локацій: Цікава психогеометрія, Безмовна поведінка людини (вчимося комунікувати між собою), Розвиваємо увагу, Вивчаємо світ інтелекту, Розгадуємо таємниці мозку, Анатомія пам’яті, Шлях до себе, на яких команди виконували різні завдання – визначали терміни, розв’язували психологічні задачі, проходили тести. Також були завдання на ерудицію та творче мислення. Попри вирування емоцій, команди діяли злагоджено та оперативно.
Такі тематичні заходи, сповнені незабутніх вражень для пізнання світу та самопізнання, вже давно є традиційними в нашому закладі вищої освіти й суттєво сприяють формуванню в майбутніх фахівців професійних та особистісних якостей.
 

Науково-методичний семінар на тему: “Дистанційне навчання: виклики, перспективи, можливості”

 Відбувся науково-методичний семінар на тему: “Дистанційне навчання: виклики, перспективи, можливості”. Спікер канд.екон.наук, доцент Інна Вербіцька навела сучасні системи дистанційного навчання й окреслила можливі напрямки взаємодії викладача та студента. Інна Ігорівна зосередила увагу на певних перевагах дистанційного навчання (навчання великої кількості осіб, підвищення якості освіти, створення єдиного освітнього середовища). Дистанційна форма навчання уже є невід’ємною складовою освітнього процесу сьогодення, тому необхідним є постійне оновлення її елементів з метою дотримання відповідних вимог підготовки фахівців у закладах вищої освіти. Професорсько-викладацький склад ЧННІПБ ЗУНУ активно долучився до обговорення окресленої теми семінару, проаналізували конкретні засоби й інструменти дистанційного навчання, які застосовуються під час онлайн занять. В результаті проведеного семінару затверджено перелік найрезультативніших методик й рекомендовано їх до застосування викладачами на парах з використання платформи Zoom та Moodle.