Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Тренінг на тему: «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я»

Як важливо у цей нелегкий час не втратити контроль над собою та забезпечити гармонійну взаємодію з навколишнім світом. Адже психологічно здорова людина, це людина творча, життєрадісна, весела, відкрита, пізнає світ і себе не тільки розумом, а й почуттями, інтуїцією, приймає себе і визнає цінність та унікальність оточуючих її людей, вміє брати відповідальність за своє життя, саму себе, наповнювати своє життя сенсом.
Психологічне здоров’я є необхідною умовою повноцінного розвитку людини. Відтак, сьогодні у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся тренінг на тему: «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я».
Тренерами на даному заході були студенти другого курсу: Вусата Наталія, Мельник Аліна та Смикалюк Василь. Вони чітко та впевнено відкривали секрети гармонії внутрішнього світу й зовнішніх успіхів особистості за допомогою різноманітних вправ та інформаційних повідомлень. У свою чергу, учасники тренінгу активно, щиро та чесно відповідали на всі запитання та на позитиві виконували визначені тренерами вправи. З великим ентузіазмом учасники віднеслись до арттерапевтичної вправи «Рецепт здоров’я». Таким чином, на тренінгу були визначені основні властивості благополучних і здорових людей: оптимізм, емоційний спокій, вміння радіти, самодостатність, уміння адаптуватися до сприятливих і несприятливих ситуацій. Розуміємо, що збереження свого психологічного здоров’я є запорукою адекватного функціонування психіки, що, у свою чергу, забезпечує гармонійну взаємодію особистості з навколишнім світом.
Сподіваємось на подальші цікаві та розвиваючі зустрічі-тренінги!

“Ген українців”

 230 день повномасштабного вторгнення росії-агресора на територію суверенної України. Зміни, що відбулись із нами – безповоротні, але ми незламно стоїмо на стороні добра і гідності. В цей нелегкий час об’єднуємось міцніше і кожна наша зустріч єднає ще більше. Сьогодні викладачі та студенти ЧННІПБ ЗУНУ й усі бажаючі зустрілись з головою Тернопільської обласної ради Михайло Головко, який впевнено спрямовує увесь потенціал на підтримку національного духу та сили в протистоянні з ворогом. Також, з презентацією проекту “Ген українців”, Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ЗУНУ відвідала Ірина Фаріон – українська мовознавиця, педагог, науковець, політик, громадська діячка. Ірина Дмитрівна емоційно і натхненно розповіла про вагомий вклад нескорених уродженців Тернопільщини в становленні Незалежності України. Постаті, які своїм життям довели, що українці – нація сили, єдності й ніхто не має права посягати на цілісність їх країни. В ці часи війни, масованих ракетних обстрілів, ще більшою мірою окреслюється міць українського народу – український ген, що сформувався історично, є непереможним. Дякуємо Ірині Фаріон за її велику справу, за чудову й змістовну зустріч, яка запалила серця всіх присутніх, за прославляння національної ідеї.
Цей захід вібувся за сприяння Калакайло Іван – керівника Чортківської районної партійної організації “Свобода” та Віталій Ціхоцький – радника голови Тернопільської обласної ради. З завершальним словом до присутніх звернулась директорка ЧННІПБ ЗУНУ Кульчицька Надія, яка відзначила значну роль кожного із нас в боротьбі з ворогом, хоч ми і виснажені емоційно, але не здамось і вистоїмо, а такі зустрічі надихають, підсилюють впевненість у Перемогу.
Цінуємо кожну таку розмову, разом йдемо до Перемоги, вкотре доводячи усьому світу, що Україна героїчна і нескорена!ї
 

Вітаємо!

Незламність, гордість, єдність – якості, які описують наш стан у цей час, коли ми міцні як ніколи. І вклад кожного у Перемогу є безцінним. Освіта – фундамент становлення та розвитку, ідейності й процвітання. З нагоди минувшого дня працівника освіти, сьогодні у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко нагородив грамотою директорку ЧННІПБ ЗУНУ, канд.екон.наук Кульчицька Надія за багаторічну сумлінну працю й високий професіоналізм. Щиро вітаємо Надію Євстахіївну з отриманням відзнаки, бажаємо подальшого натхнення, нових наукових ідей, наснаги в освітянській роботі. Нехай і надалі усі Ваші зусилля прославляють українську науку і освіту та наближають Україну до тріумфальної Перемоги!