На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Спорткомплекс Економіст

Відкриття нового волейбольного сезону 2010 року на Тернопільщині ознаменувалося урочистою подією – у філії Тернопільського національного економічного університету – Чортківському інституті підприємництва і бізнесу – завершено будівництво спортивно-оздоровчого комплексу «Економіст».
Побудований «Економіст» у модерному стилі, усе спроектовано і виконано з розрахунком на перспективу. Тепер можна впевнено констатувати, що нарешті в області створені всі умови, необхідні для проведення змагань з волейболу, баскетболу, гандболу навіть на міжнародному рівні. Тут є вся необхідна інфраструктура, щоб спортсмени, судді, журналісти й уболівальники почувалися комфортно. На зручних трибунах спорткомплексу може розміститися відразу шістсот осіб – спортсменів, суддів, глядачів, представників засобів масової інформації. Встановлено найновіші системи вентиляції, опалення, у залі – модернізовані щитки, сучасний настил, обладнані конференц-зал, лікарський та масажний кабінети, душові. Відразу чотири роздягальні забезпечують безпроблемне розміщення спортсменів під час волейбольних турнірів та змагань з інших ігрових видів спорту. Поруч із спорткомплексом, в одному з гуртожитків обладнано для спортсменів комфортний міні-готель, де можна проживати і харчуватися.
Студенти мають можливість у вільний від навчання час займатися баскетболом, волейболом, міні-футболом, аеробікою та достойно представляти ЧННІПБ ЗУНУ на регіональних та всеукраїнський змаганнях.