Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Засідання творчої лабораторії на тему “Інформація – рушійна сила розвитку суспільства”

30 листопада у світі відзначають Міжнародний день захисту інформації. В умовах невизначеності інформація залишається рушійною силою розвитку, і від нашої здатності її захищати залежить майбутнє суспільства. З цієї нагоди у ЧННІПБ ЗУНУ відбулось засідання творчої лабораторії на тему “Інформація – рушійна сила розвитку суспільства”, модераторами якого були викладач Марія Лось, доцент Наталія Костишин. Під час заходу студенти третього курсу спеціальності “Професійна освіта. Цифрові технології” ознайомили усіх присутніх із перевагами отримання інформації із найпоширенішого джерела – Інтернету, окреслили сучасні загрози інформаційних ресурсів, показали проблеми цифрової залежності, зокрема впливу соцмереж на психічне здоров’я, розкрили особливості інформаційного протиборства, як війни з використанням державного глобального інформаційного простору, звернули увагу на правила з Інтернет безпеки персональних гаджетів, продемонстрували як захищати персональну інформації в умовах невизначеності та війни. Спікерами були: Вадим Скрип, Андрій Гриндула, Максим Мамедалієв, Юрій Дубина, Назар Шемлей, Руслан Запухляк. На завершення засідання директорка ЗВО Надія Кульчицький наголосила на важливості застосування критичного мислення до використання інформації. Звернула особливу увагу на важливості усвідомлення кожною людиною своєї відповідальність за власну безпеку в цифровому просторі. Таким чином, поєднання технічних інновацій, освітніх програм та ефективного законодавства може стати ключем до подолання загроз.

 

Виїзне практичне заняття в межах вивчення дисципліни «Менеджмент»

 Невід’ємною складовою освітнього процесу є застосування практико-орієнтованих методів навчання, що дозволяють забезпечувати якісну підготовку кваліфікованих фахівців. З метою підвищення практичних навиків та посилення мотивації до оволодіння фаховими компетентностями 22 листопада 2024 року у студентів 2 курсу групи ФМСч-21 в межах вивчення дисципліни «Менеджмент» проведено виїзне практичне заняття на базі закладу ресторанного бізнесу – гастропаб «Сова».
Директор Оксана Мазуренко ознайомила студентів з особливостями та специфікою роботи гастропаб «Сова» та підкреслила, що менеджер – це насамперед управлінець-професіонал, який усвідомлює, що він представник особливої професії із спеціальною підготовкою. Особливості організаційної структури закладу, організація виробництва послуг як функція менеджменту, як здійснюється оперативне управління технологічними процесами, як раціонально використовувати матеріально-технічні і трудові ресурси, методи менеджменту в роботі закладу ресторанного бізнесу, комунікаційне забезпечення процесу управління – ці та інші питання стали ключовими під час обговорення.
HR-менеджер Леся Стець наголосила студентам, що на сьогодні важливим є розуміння відбору та мотивації персоналу, включаючи вміння навчати персонал працювати в команді та контролювати командну роботу персоналу. HR-менеджер поділилась із студентами практичним досвідом забезпечення комфортної та ефективної взаємодії між бізнесом і людьми. Студенти почули багато пізнавальної практичної інформації, мали змогу отримати вичерпну відповідь на усі питання, які їх цікавили.
Дякуємо адміністрації @pub_sova_chortkiv «Сова» за співпрацю з Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу, за готовність ділитися успішним досвідом роботи та за практично пізнавальну зустріч.
 

Міждисциплінарна гостьова лекція

Завершуючи навчальний процес 21.11.2024 в ЧННІПБ ЗУНУ відбулась зустріч студентів бакалаврату з бухгалтером провідного підприємства “Біллербек Україна” Любов Вародою, яка в рамкам міждисциплінарної гостьової лекції розкрила ряд питань з дисциплін “Бухгалтерський облік і оподаткування”, “Фінансова санація та банкрутство підприємств”, “Фінансовий менеджмент”, обгрунтувала важливість їх теоретичної частини в роботі підприємства, яке повністю працює на іноземних інвестиціях. Ряд питань, які цікавили студентів, були аргументовано висвітлені на конкретних прикладах роботи підприємства.

 

Відкриття молодіжного простору

26 листопада 2024 р. відбулось відкриття молодіжного простору в рамках співпраці Чортківської районної організації Товариства Червоного Хреста України та Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва та бізнесу ЗУНУ. Сьогодні молодь потребує реалізації власних ідей, розвитку навичок та соціалізації, пошуку друзів та всебічно активного проводження часу. Саме новостворений молодіжний простір надасть такі можливість усім бажаючим молодим людям. На заході були присутні: Голова Чортківської районної організації ТЧХУ Смірнова Іванна, провідний фахівець з розвитку молоді НК ТЧХУ Єлизавета Мацегора, заступник голови тернопільської обласної організації Сахарова Лариса Павлівна, заступник з виховної роботи ЧВПУ Карпик Сергій Миколайович, делегатка Данського Червоного Хреста Іда, консультант офісу «Зроблено в Україні» Сусла Тетяна, фахівець з розвитку молоді Тернопільської обласної організації ТЧХУ Брега Ірина, лідер волонтерів Чортківської районної організації ТЧХУ, студент ЧННІПБ ЗУНУ Смикалюк Василь, студенти. Директорка ЧННІПБ ЗУНУ Надія Кульчицька вітаючи усіх, наголосила на актуальності даного проєкту і важливості підтримки реалізації мрій молодих людей їх комунікації, адже саме молодь є нашим майбутнім в умовах післявоєнної відбудови країни. Також Надія Євстахіївна наголосила на значенні молодіжної інтеграції в соціально-інтелектуальному контексті. Віримо, що новий проект наштовхне молодих людей на нові креативи й кроки на шляху особистісного становлення та розвитку національних стратегій.

Тренінг по стабілізації ментального здоров’я

Нещодавно студенти другого курсу мали можливість спробувати техніку стабілізації ментального здоров’я, що включала методи управління стресом, релаксації та фокусування уваги. Ці техніки допомагають знижувати рівень тривожності, покращувати емоційне благополуччя та забезпечувати психологічну стійкість в умовах високих навантажень чи стресових ситуацій. Щиро дякуємо психологині Уляні Бутриновській за допомогу у навчанні студентам технікам стабілізації ментального здоров‘я!

 

Студенти відвідали Чортківське відділення Райффайзен Банк

 Студенти, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» разом із кураторами відвідали Чортківське відділення Райффайзен Банк.
Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з роботою банку, вивчити основні принципи функціонування фінансових установ, а також отримати практичні знання з питань обслуговування клієнтів, управління фінансами та кредитними операціями. Студенти мали можливість поспілкуватися з фахівцями банку, задати питання щодо перспектив розвитку фінансової сфери та дізнатися про сучасні технології в банківській діяльності.
Щиро дякуємо працівникам та керівнику банку за їхню відданість справі, професіоналізм та готовність поділитися цінними знаннями і досвідом. Завдяки цій співпраці студенти зможуть отримати важливі практичні навички та поглибити свої знання в галузі фінансів, що сприятиме їхньому успішному розвитку в майбутньому.  

Лекція для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” з бізнесменом, підприємцем Кривим Юрієм.

В ЧННІПБ ЗУНУ в рамках партнерської взаємодії навчального процесу і практиків 18.11.2024р. відбулась лекція для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” з бізнесменом, підприємцем Кривим Юрієм. Тематика зустрічі була присвячена формуванню та відкриттю власної справи, веденню електронної реєстрації операційної діяльності та звітності, взаємодія з банківськими установами та податковою службою. Зустріч пройшла в межах навчального плану, застосовано інтерактивні методи інформування. Студентам було цікаво отримати знання з різних етапів організації підприємницької діяльності.

 

Студенти відвідали майстерню «Теплик»

Студенти відвідали майстерню «Теплик» де з професійною тренеркою Інною Турчак розглянули питання накопичення ресурсу та методам протидії вигорання. У затишній атмосфері обговорили такі питання як саморегуляція, пошук внутрішнього та зовнішнього ресурсу, самоусвідомлення.
За допомогою практики майндфулнес знайшли власні інструменти для корегування внутрішніх станів і запобігання хронічному стресу. Ця методика спрямована на саморозвиток особистості, заспокоєнню тривожності, а також релаксації і збереженні ресурсного стану.
Разом зі студентами 2 курсу обговорили дані практики з точки зору психології. Це був дуже цікавий і приємний досвід, котрий приніс багато позитивних емоцій.