Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Відбувся День відкритих дверей

18 жовтня 2017 року відбувся День відкритих дверей у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ. День відкритих дверей у ЧННІПБ ТНЕУ – це можливість майбутнім студентам ознайомитись з вузом, поспілкуватись із професорсько-викладацьким складом, членами Приймальної комісії та студентами, на власні очі побачити навчальний заклад, до якого планують вступати. Захід відвідали учні ЗОШ м. Чорткова та Чортківского району, їх батьки, вчителі.
День відкритих дверей розпочався з виступу директора ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицької Н.Є. яка привітала гостей та зазначила, що навчання в ЧННІПБ ТНЕУ – це перший крок для побудови успішної кар’єри у майбутньому і здобуття престижної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.
Також пізнавальним став експрес-тренінг “Фінансова грамотність-стратегія успішного майбутнього” спрезентований студентами вузу, в ході якого було окреслено необхідність застосовування економічних знань у всіх життєвих та професійних сферах.
Присутні отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, які зазвичай хвилюють абітурієнтів та їх батьків щодо особливостей вступної кампанії 2018 року; переліку спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в ЧННІПБ ТНЕУ; переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документів необхідних для вступу; умов проживання та культурного дозвілля студентів тощо.
Ознайомившись з критеріями та принципами навчального процесу ЧННІПБ ТНЕУ, викладацьким складом та студентами, учні більш детально розглянули можливість оволодіння економічними спеціальностями.
Зустрічі були цікавими і корисними, майбутні вступники отримали багато вражень та позитивних емоцій. Чекаємо на Вступі-2018!!!

День самоврядування в ЧННІПБ ТНЕУ

Щоденно ми намагаємось заповнити студентське життя соціально-корисними справами, духовним багатством і позитивними емоційними враженнями.Один із них – День Самоврядування приурочений … More День самоврядування в ЧННІПБ ТНЕУ

Налагоджено нові напрями міжнародної співпраці

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась зустріч міжнародного рівня. В напрямку налагодження співпраці з індійською стороною директор … More Налагоджено нові напрями міжнародної співпраці

Зустріч студентів ТНЕУ з працівниками Управління державної казначейської служби України у Чортківському районі

Зустріч студентів ТНЕУ з працівниками Управління державної казначейської служби України у Чортківському районі У рамках програми «Ввід у спеціальність» студенти 1-2 курсів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ спільно з студентами Чорківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ відвідали Управління державної казначейської служби України у Чортківському районі.

Молодь радо зустрів начальник Управління Я. П. Загайко та розповів про специфіку діяльності Управління, його основні завдання та функції. Ярослав Петрович зазначив, що робота у цій сфері є цікавою, потребує ґрунтовних знань і дозволяє побудувати успішну кар’єру.

У ході зустрічі начальники відділів представили до уваги гостей конкретні приклади роботи Управління, ознайомили зі структорою звітності та робочим процесом відділів.

Колектив та студенти ЧННІПБ ТНЕУ та ЧКЕП ТНЕУ висловлюють вдячність начальнику Управління Загайку Я. П. та працівникам за ґрунтовні роз’яснення та приємну зустріч: «Досвід та знання, якими Ви поділилися зі студентами, неодмінно допоможуть їм на шляху опанування фаху. Щиро дякуємо Вам та запрошуємо до подальшої співпраці».Зустріч студентів ТНЕУ з працівниками Управління державної казначейської служби України у Чортківському районіЗустріч студентів ТНЕУ з працівниками Управління державної казначейської служби України у Чортківському районіЗустріч студентів ТНЕУ з працівниками Управління державної казначейської служби України у Чортківському районіЗустріч студентів ТНЕУ з працівниками Управління державної казначейської служби України у Чортківському районі

Зустріч студентів ТНЕУ з працівниками Управління державної казначейської служби України у Чортківському районі

Цікаві методи вивчення іноземної мови у ЧННІПБ ТНЕУ

Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ безперервно застосовує сучасні методи навчання для формування висококваліфікованих та конкурентоздатних фахівців. Одним з таких методів став показ англомовного кіно для поглиблення знань студентів з іноземної мови.

Такий захід одразу викликав чималу зацікавленість аудиторії, адже окрім сприймання мови на слух, здійснювався паралельний переклад викладачем англійської мови Ковальчук Ю.П. з залученням аудиторії, що значно підвищувало рівень засвоєння почутого. Також захід включав в себе обговорення та аналіз переглянутого фільму. Зокрема, цікавим стало завдання здійснити літературний переклад назви стрічки, в ході якого було запропоновано кілька варіантів і обрано найзмістовніший з них.

Трансляція фільмів буде здійснюватись кожного вівторка. Запрошуємо долучитися усіх бажаючих.

Цікаві методи вивчення іноземної мови у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ         Цікаві методи вивчення іноземної мови у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ   Цікаві методи вивчення іноземної мови у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»

Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»    29 вересня 2017 року в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся турнір одного з найінтелектуальніших видів спорту – шахів – «Лідер шахової мережі», приурочений Дню працівника освіти. Адже саме ця унікальна гра розвиває логіку, стратегічне мислення, виваженість – якості, які притаманні сучасним освітянам.

Захід розпочала директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Н. Є. Кульчицька, яка привітала професорсько-викладацький колектив. Надія Євстахівна побажала нових наукових звершень, творчої енергії та міцності духу, а також передала вітання від ректора ТНЕУ професора А. І. Крисоватого.

У змаганнях взяли участь студенти 1-4 курсів. За дотриманням правил спостерігала суддівська трійка у складі директора ЧННІПБ, к.е.н., доцента Кульчицької Н. Є., к.е.н., доцента Дерманської Л. В. та к.е.н., доцента Андрушкова Р. Ю.

У чесній та стратегічній боротьбі перемогу здобули студент 4 курсу Лук’яніхін Вадим та студент 3 курсу ЧКЕП ТНЕУ Кульчицький Володимир. Свій тріумф студенти присвятили викладачам з нагоди Дня працівника освіти. Переможці представлять Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу на Кубку ТНЕУ.

Колектив ЧННІПБ ТНЕУ пишається своїми студентами і бажає нових впевнених перемог!

Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»