На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Година пам’яті “Жнива скорботи”

 Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав безліч людських життів. В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору в ЧННІПБ ТНЕУ викладачі та студенти провели захід-реквієм “Жнива скорботи”
Директор ЧННІПБ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. розпочала захід словами: “Факт голодомору і загибель мільйонів людей доводять документи і спогади сучасників. Про голодомор потрібно пам’ятати, щоб ця трагедія ніколи більше не трапилася. Нелюдським тоталітарним режимам не місце на нашій землі. Це має навчити нас, сучасне покоління думати, аналізувати, сміливо відходити від радянських архетипів, рішучості та боротьбі за власну свободу. Трагедія голодомору це наша біль і наш сум. Суспільство має вибудувати демократичну країну, в якій не буде місця диктаторам”.
В ході заходу студенти зачитували факти та спогади подій тих років, переглянули документальний фільм “Голодомор 1932-1933 років”. Хвилиною мовчання та запаленням свічок вшанували пам’ять загиблих від Голодомору.
Сьогодні ми прагнемо чесно і гласно прочитати цю трагічну смертну історію українського народу, робимо спробу визначити міру вини тодішнього керівництва країни, керівництва республіки в цілому і кожного зокрема. Цього вимагає правда історії, наш час. Лише з врахуванням минулого, в тому числі і тих драматичних подій, що дав нам 1933 рік, ми можемо йти в майбутнє.

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ для всіх бажаючих працює консультаційний центр по наданню:
1.Допомоги підприємцям та фізичним особам із ведення бухгалтерського обліку.
2.Індивідуальних консультацій щодо вибору системи оподаткування.
3.Консультацій з ведення бухгалтерського обліку.
4.Проведення тренінгів у сфері автоматизованого бухгалтерського обліку (1С Бухгалтерії).
Довідки за телефоном:
0507231794, 0968205206

Представники ЧННІПБ ТНЕУ взяли участь у Стратегічній сесії 2030

Директор Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., викладач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Ковальчук Ю.П. і студент 4 курсу ЧННІПБ ТНЕУ Лук’яніхін Вадим взяли участь у Стратегічній сесії на базі Чортківської міської ради “Концепції стратегії розвитку міста Чорткова 2030 р.” У своєму виступі Надія Євстахівна підкреслила необхідність стимулювання та створення сприятливих умов для інвестицій в економіку міста, адже маємо великі перспективи в цьому напрямку: ініціативні громадяни, навчальні заклади значного рівня підготовки висококваліфікованих фахівців, туристична привабливість тощо. Гостро постає потреба покращення бізнес- клімату міста шляхом розвитку промислового виробництва, підтримкою суб’єктів малого та середнього бізнесу. У складі робочої групи представниками ЧННІПБ ТНЕУ розроблено пропозиції щодо економічного зростання, які були включені в план стратегічного планування розвитку міста Чорткова до 2030 р.
Колектив ЧННІПБ ТНЕУ висловлює готовність до взаємодії з громадою та місцевою владою в контексті створення та втілення проектів стратегічного характеру по економічному розвитку міста, підвищенні рівня його інвестиційної привабливості. Спільними зусиллями досягнемо найвищої мети.

21.11.2017 р. в ЧННІПБ відбувся захід приурочений Дню Гідності та Свободи.

В цей знаменний день до ЧННІПБ завітав британський гість, Грем Бішоп. В рамках роботи центру вивчення іноземних мов відбулась трансляція документального фільму щодо ситуації яка склалася в нашій державі, починаючи з витоків історії 21.11.2013 р. Показ фільму відбувався на англійській мові з українськими субтитрими.
Далі Містер Грем прочитав лекцію студентам ЧННІПБ, детально розповів про державний устрій Великої Британії, рівні здобуття освіти та розвитку економіки. Також він зупинився на порівнянні двох країн, окресливши пріритетні напрямки співпраці. На заході були присутні викладачі та студенти, які мали змогу задати запитання гостю про його ставлення до подій Майдану, а також щодо відносин Великої Британії та Європейського союзу. Містер Грем висловив своє щире захоплення навчальним закладом.
Завершив захід виступ директора, к.е.н., доцента Кульчицької Н.Є. “Подія, яку ми сьогодні вшановуємо, особлива, що змінила життя всіх українців і нашої країни. Вона продовжує змінювати. Життя інших країн – також. Знову відворюємо у спогадах Майдан, його діячів і простих громадян. Небесну Сотню, наші з вами розчарування та надії, втрати й перемоги. Згадуємо про великий крок на нашому шляху”- зазначила Надія Євстахівна. Загиблих за Україну вшанували хвилиною мовчання.
Дякуємо містеру Грему за пізнавальну розмову та сподіваємось на подальшу співпрацю.

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відзначили Міжнародний день студента

17 листопада 2017 року в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відзначали Міжнародний день студента. Святкування проходило у форматі розважально-інтелектуального шоу «Студент в економічному просторі».

Конкурсні випробування розпочалися з визначення найкреативнішої презентації команди та її лозунгу. Після цього відбувся конкурс «Екослово», під час якого основним завданням було відповісти на поставлені запитання одним економічним терміном. Конкурс «Вгадай товар по відеорекламі» став надзвичайно пізнавальним, адже демонстрував майстерність відомих маркетологів світу. Не залишися поза увагою й глядачі, які активно взяли участь у вгадуванні особистостей, відомих своїм значним внеском у розвиток різних сфер світової економіки. Найвеселішим став конкурс «Пантоміми», учасники якого застосували вміння невербально висвітлювати зміст думок.

Перемогу здобула команда студентів першого та третього курсів «Гроші».

Директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н. Є. привітала молодь: «Ви енергійні, креативні і щирі душею! Це основні людські якості, які приведуть вас до успіху. Отож нехай студентські роки пройдуть яскраво та незабутньо. Бажаємо, щоб запал студентства не залишав вас по житті. Перемог та професійного визнання! З Днем студента, дорогі наші підкорювачі вершин економічної науки!»

 

В ЧННІПБ досліджували сучасну українську культуру

Студенти 1 курсу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ в рамках курсу “Українознавство” ініціювали проведення відкритого заходу на тему: “Сучасна українська культура”. Дійство розпочалось з виступу викладача дисципліни “Українознавство” канд.психол.наук, доцента Юркевич Г.Й., яка зазначила, що сьогодні культура має велике значення для нашого суспільного життя. До творів культур належать: література, музика, образотворче мистецтво, скульптура, архітектура, кінематографія та інші речі, які як спільну рису мають те, що є носіями краси. Студенти розробили презентації у яких зупинились на основних новинках загальної культури України. Стецюк Назар, Підгородецький Олександр та Короташ Віталій виступили з темою “Сучасні архітектура, живопис і скульптури”. Презентацію “Сучасні театри України” представили Гащиць Арсен та Дригуш Андрій. Завершальною стала доповідь на тему “Сучасний стан кіноматографії та відеокультури
України”, що зпрезентували студенти Олексиши Андрій та Плітонов Назар.
Також, студенти запропонували усім переглянути мультиплікаційний фільм українського виробництва – “Бабай”.
Присутні професорсько-викладацький склад та студенти обговорили основні риси сучасної культури України, про які йшлось у виступах, погоджуючись з тим, що наша країна володіє значними надбаннями та великими перспективами розвитку в цьому напрямку.
Народи пишаються своїми культурними надбаннями, бережуть їх, водночас стараючись робити їх живими елементами суспільного життя. І це правильно, бо за допомогою цих культурних надбань народи духовно розвиваються, ушляхетнюються, підносять рівень свого світосприймання.
Дякуємо канд. психол. наук., доценту Юркевич Г. Й. та студентам 1-го курсу за підготовку надзвичайно цікавого матеріалу й оригінальну його подачу, за проведення пізнавального і захоплюючого заходу.

Студенти ЧННІПБ відвідали страхову компанію “ПЕРША”

В рамках програми “Вступ до спеціальності” студенти 1-2 курсів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали страхову компанію “Перша”. Страхування є потужною фінансово-кредитною системою, яка вважається однією з найбільш інтегрованих форм фінансової діяльності. Начальник відділення Тернопільської дирекції ПрАТ СК “Перша” Парацій О.П. ознайомила студентів з страховими продуктами, серед яких як обов’язкові види страхування, такі як страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, особисте страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті тощо, так і добровільне – страхування майна, житлових будинків, особистого страхування. Інформація, яку отримали студенти, є надзвичайно актуальною, оскільки страхування є важливою складовою частиною господарської системи будь-якої розвиненої країни, тому забезпечення належних умов функціонування даної сфери відноситься до пріоритетів її економічного розвитку.
Також, Олена Петрівна зазначила, що страховий ринок України протягом останніх років демонстрував досить високі темпи зростання за своїми кількісними параметрами. Страхова справа сьогодні характеризується впровадженням ефективних управлінських інструментів, зміни стратегічних пріоритетів власного розвитку у напрямку глибшого врахування тенденцій та особливостей розвитку даного ринку в реаліях вітчизняного економічного сьогодення, серед яких на перший план виходить необхідність усебічного задоволення потреб споживачів як запоруки утримання стійких конкурентних переваг в умовах посилення конкуренції.
Колектив та студенти ЧННІПБ ТНЕУ висловлює щиру подяку засновнику Чортківського відділенню СК “Перша” Хотюку О.Б. і працівникам за сприяння й цікаву та пізнавальну зустріч. Бажаємо успіхів, запрошуємо до подальшої співпраці.