Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

«Криптовалюта – гроші майбутнього?»

«Криптовалюта – гроші майбутнього?»  Одним із основних завдань Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ є вивчення та дослідження проблем сучасної економічної дійсності, вирішення задач сьогочасного середовища функціонування фінансової системи. 29 червня на базі ЧННІПБ ТНЕУ відбувся круглий стіл на тему «Криптовалюта – гроші майбутнього?». На захід завітали представники підприємництва, державних структур, банківської сфери. Криптовалюта – це нове слово в економіці, яке не можна ігнорувати.

Директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Н.Є.Кульчицька розпочала засідання круглого столу з окреслення актуальності даної теми в умовах сучасності. Надія Євстахіївна відзначила, що зараз попит на криптовалюту збільшився, в першу чергу, через відхід платежів в Інтернет, де вона дозволяє здійснювати платежі на більш вигідних умовах. Також попит на криптовалюту зростає через обмежені можливості для збереження грошей, адже щоб володіти нею, не потрібен сейф або банківський вклад. Також на курс криптовалюти не впливає падіння ВВП, інфляція та виплати Фонду гарантування вкладів. Можна сказати однозначно, що, незважаючи на ряд слабких сторін, криптовалюта зайняла своє місце в світі розрахунків, на них є попит, і вони будуть далі розвиватися. Що ж таке криптовалюта? По суті, це особливі електронні гроші. Кожна одиниця яких має зашифрований мінливий код. Фізично цих грошей, зрозуміло, не існує – вони виробляються за допомогою спеціальної програми. Початкова вартість криптовалюти залежить від того, скільки грошей витрачено на її створення. Остаточна вартість визначається попитом на валюту. Спеціальним гостем заходу став експерт з криптовалюти Делік Радж, який у своїй доповіді виклав чимало прикладів практичного застосування криптовалюти в Україні. Делік Радж зазначив, що Bitcoin перша криптовалюта, яка була створена в 2009 році і її можуть використовуватися для обміну на товари або послуги у суб’єктів, які їх визнають. Обмін на класичні валюти відбувається через онлайн-сервіс обміну цифрових валют, інші платіжні системи або обмінні пункти. Проте, сьогодні в світі налічується більше 1,7 тис. віртуальних валют. Понад 600 серед них є активними, а ринкова вартість 30 валют більш $ 1 млрд. Однією з найпопулярніших криптовалют, що набирає обертів є OneCoin.

Криптовалюта – це програмний продукт, і вперше в історії людства звичайні люди можуть виготовляти в Інтернеті гроші і користуватися ними в повсякденному житті. Що це дає з практичної точки зору громадянам? Криптовалюти мають обмеження, а отже вони не схильні до інфляції, тож такі грошові збереження більш захищені. Крім цього, криптовалюти – це найшвидші платежі сьогодні, – впевнений експерт Радж Делік.

Останнім часом електронна валюта набула неабиякої популярності у розвинутих країнах світу. Український бізнес також робить спроби долучитися до світових економічних трендів, але поки що не всі підприємці знають, які переваги вони отримають від використання електронних грошей. Тому, питання, які обговорювались під час круглого столу не залишились поза увагою присутніх.

Науковці ЧННІПБ ТНЕУ ще неодноразово розглянуть проблематику функціонування криптовалюти у своїх дослідженнях, з метою підвищення інформативності щодо даного об’єкту та визначення усіх за і проти використання криптовалюти на сучасному розвитку національної економіки.

«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»«Криптовалюта – гроші майбутнього?»