Дуальне навчання

Як важливо у цей нелегкий час не втратити контроль над собою та забезпечити гармонійну взаємодію з навколишнім світом. Адже психологічно здорова людина – це людина творча, життєрадісна, весела, відкрита, пізнає світ і себе не тільки розумом, а й почуттями, інтуїцією, приймає себе і визнає цінність та унікальність оточуючих її людей, вміє брати відповідальність за своє життя, саму себе, наповнювати своє життя сенсом. Відтак, психологія є справжнім мистецтвом спілкування, розуміння, підтримки та допомоги. А бути психологом – означає любити свою професію, постійно відкривати нове в собі й оточенні, допомагати людям ставати щасливішими.Саме тому студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету спеціальності «Психологія» розпочали своє дуальне навчання роботою з дітьми з особливими потребами у благодійних організаціях «Дім милосердя» та «Карітас». Вміло поєднувати теоретичні здобутки з практичними навичками у роботі з особливими дітьми допомагали керівники цих благодійних організацій, психологи, реабілітологи, вихователі та соціальні працівники.Студенти-психологи стали надійними друзями, підтримкою та опорою для вихованців з особливими потребами. А коли теорія підкріплена практикою, за допомогою дуального навчання, це ще й вміння бути творчими та інноваційними, розвивати свою фаховість, постійно самовдосконалюватись, вивчати нові методики, сучасні прийоми, проводити тренінги та семінари.Підсумовуючи перший тиждень дуального навчання у Чортківському навчально-наукового інституті підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету хочемо висловити вдячність благодійним організаціям «Дім милосердя» та «Карітас» за сприяння у розвитку й реалізації дуального навчання, як особливого формату закріплення отриманих теоретичних знань і опанування практичних навичок. Адже як у професійній діяльності, так і у навчанні немає й не може бути готового рецепту чи заздалегідь правильної відповіді. А майбутнім фахівцям бажаємо вдумливої та уважної спостережливості, результативного міркування, що може якісно поліпшити життя взагалі та професійне зокрема!