Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Вітаємо!

 Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ вітає творчу, комунікабельну, креативну канд. екон. наук Яковець Т.А. (Tetiana Yakovets) з присвоєнням вченого звання доцента. Бажаємо щоб Ваша багатогранна праця приносила задоволення на науковій ниві. Нехай Ваше натхнення до нових звершень надихають Вас тактовними емоціями, позитивними цілями та незабутніми враженнями. Творчого запалу, Вам, Тетяно Аркадіївно, у всіх починаннях. Хай щастить Вам у житті.

 

Вітаємо!

 Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ вітає канд. екон. наук Костишин Н.С. (Наталя Костишин) з присвоєнням вченого звання доцента. Ваша наполеглива праця увінчується великим досягненням, адже отримане Вами звання свідчить про високий рівень науково-педагогічної майстерності.
Нехай кожен день Вашої сумлінної праці наближає до мети, зміцнить віру і надихає на здійснення найкращих задумів, що допоможуть реалізувати фаховий, творчий потенціали на благо України!Нових наукових звершень та творчої наснаги. Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються Вам!

 

Другий день захистів випускних кваліфікаційних робіт

у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ минув у наукових дискусіях та формуванні студентами рекомендацій щодо удосконалення економічного становища в Україні. Державна екзаменаційна комісія підтвердила важливість обраних тем досліджень та високий рівень науково-практичних розробок. Зокрема, в ході збору матеріалів для написання випускової роботи, студент ЧННІПБ ТНЕУ Адріан Кальмук приєднався до проекту “Помічник народного депутата” під час якого здійснив аналіз Закону 9447, яким вносяться зміни в Митний кодекс України у ст. 282 щодо зменшення податкового навантаження на пацієнтів, які страждають на рідкісні форми захворювань та потребують для лікування препарати незареєстровані в Україні. Адріан висунув свої пропозиції в напрямку оптимального застосування даного законопроекту на розгляд народного депутата, а також представив детальне дослідження проблематики митно-правової системи у випусковій роботі. Студентами-здобувачами освітнього рівня “бакалавр” були представлені й інші, не менш актуальні наукові проекти. Впевнені, що така небайдужа і інтелектуальна молодь забезпечить проєвропейський, успішний та стабільний вектор розвитку нашої держави. Бажаємо молодим науковцям не зупинятись на досягнутому, повірити у власні сили і усвідомити свою важливу роль в майбутньому України!

Захисти випускних кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня “бакалавр”

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбуваються захисти випускних кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня “бакалавр” по спеціальностях “Фінанси, банківська справа та страхування”, ” Облік і оподаткування”. Голова державної екзаменаційної комісії, начальник Чортківського управління ГУ ОДПІ ДФС Тернопільської області Цвігун Р. І., заступник голови державної екземенаційної комісії, директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. та член державної екземенаційної комісії, завідувач кафедри фундаментальних і спеціальних дисциплін, к.е.н., доцент Дерманська Л.В. відзначили актуальність обраних тем випускових робіт й грунтовність та результативність проведених студентами досліджень. Бажаємо здобувачам освітнього ступеня “бакалавр” успішного захисту та реалізації професійних ідей.

 

Зустріч випускників ювілейних 2004, 2009, 2014 років.

Традиционно в другу суботу червня в стінах Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ проводиться свято спогадів, свято зустрічі з молодістю, свято яскравих вражень – вечір зустрічі випускників.Ось і цього річ 8 червня ЧННІПБ ТНЕУ гостинно відкрив двері для своїх випускників ювілейних 2004, 2009, 2014 років.
З вітальним словом до присутніх звернулась директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., яка відзначила, що приємно бачити випускників, які різні між собою за віком і баченням життя, але сьогодні вони повернулись немов до рідного дому, до Інституту, де провели свої найкращі юні роки. Надія Євстахівна зазначила, що зустріч випускників – це гарна традиція, яка щороку збирає студентів минулих років і викладачів. Тих, хто в стінах ЧННІПБ ТНЕУ вчився життєвій мудрості і, пройшовши гарну школу життя, – нині має чудову нагоду знову зустрітися, щоб розказати про свої успіхи, поділитися поворотами долі. Тут, у славетному закладі вищої освіти, вони вчилися бути щирими, самостійними, відстоювати власну думку, любити науку, прагнути знань. І саме тут отримали все те, без чого неможливо стати Людиною з великої літери. З порога alma mater їм відкрилося безліч незвіданих шляхів, на яких чекали не лише випробування долі на професійне самоствердження, а й щасливі миті. Надія Євстахівна побажала випускникам життєвої енергії й оптимізму, миру, достатку, благополуччя та приємної мандрівки у студентські роки.
Тогочасна кураторка групи ОПД-51 2014 р. випуску, а зараз завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін, канд. екон. наук, доцент Дерманська Л.В. привітала випускників. “Нажаль, студентські роки уже позаду. Та не забули колишні студенти рідної Alma mater, яка радісно зустрічає кожного з Вас. Важко приховати емоції: сльози на очах, щирі посмішки та шикарні світлини на фоні рідного навчального закладу, дружні міцні обійми – це все свідчення людської щиросердечності та вміння дружити, пронести крізь роки гарні спогади про студентські чудові роки” – сказала Людмила Василівна.
Гарними словами вітали всі випускники. Зокрема, у вітальному слові випускниця Стельмах Марія з приємністю пригадала проведені роки в ЧННІПБ ТНЕУ та веселі миттєвості студентства, висловила слова вдячності викладачам за їх терпіння і турботу, за надані знання.
Радували присутніх виступи творчих колективів. Голосистий спів і музика нагадали колишнім студентам про роки молодості, проведені в стінах рідного навчального закладу.
Випускники, що завітали, пам’ятали своїх викладачів за читанням лекцій, а сьогодні викладачі здивували їх приємним подарунком – виконання пісні.
Після урочистої частини випускники з цікавістю відвідали свої колишні аудиторії та пройшлись територією навчального закладу, який, здається ще пам’ятає їхні відповіді на заняттях, хвилювання на іспитах, спортивні та творчі досягнення.
Сьогодні пролунало багато побажань, як особистих, так і зі сцени. Щастя вам, шановні, творчого натхнення на гарні справи, професійного росту і невичерпного океану ідей. Хай небо для вас буде завжди мирним, високим і чистим, а шлях, яким ідете – широким та світлим. Стіни ж рідної Аlma mater завжди радо зустрічатимуть вас!
Так що давайте зустрічатись
Хто в змозі, майже кожен рік,
Нам добре всім разом зібратись,
Бо зустріч ця – продляє вік
Дякуємо за цей сповнений приємними зустрічами, спогадами й позитивними подіями день. Починаємо відлік до наступної зустрічі випускників 2000, 2005, 2010, 2015 років. З нетерпінням чекаємо цієї події, адже впевнені, вона буде незабутньою.

 

Студенти Чортківського навчально- наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ взяли участь у встановленні нового рекорду України.

 6 червня, у місті Чорткові на презентаційному майданчику районного комунального будинку культури ім. Катерини Рубчакової було зафіксовано Національний рекорд України у номінації «Презентація книг їх головними героями».
Чортківським навчально-нуковим інститутом підприємництва і бізнесу ТНЕУ були представлені колективні монографії професорсько-викладацького складу: “Теоретичні та практичні аспекти стійкого розвитку економіки України”, “Розвиток соціально-економічних систем в умовах глобальної нестабільності”, “Розвиток економіки України: трансформації та інновації”, “Інноваційний розвиток економіки: глобальні тенденції та національні особливості”, а також збірники результатів студентської наукової діяльності. Книга – провідник в дослідженнях, фундамент наукової стратегії, світило в навчанні. Саме такі особливості книги найбільшим чином реалізуються в закладі вищої освіти. Популяризація застосування книги в навчальному та повсякденному житті серед молоді є важливим і необхідним важелем сьогодні. Саме цьому завданню й присвячений встановлений Національний рекорд України у номінації «Наймасовіша презентація книг літературними героями», зафіксований експертом національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.
Дякуємо організаторам за позитивні емоції та увагу до вагомих питань сучасності.

 

Вітаємо!

Студентка 3 курсу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Лось Анастасія, під керівництвом канд. екон. наук Чекаловської Г. З., взяла участь у конкурсі наукових робіт студентів економічних та юридичних спеціальностей “TAX CHALLENGE 2019” Науково-дослідного інституту фіскальної політики. Робота на тему: “Розвиток Blockhain-технологій в Україні та світі” була відзначена у номінації “На вістрі проблеми” за актуальність та вагомість наукового дослідження. Вітаємо Анастасію та бажаємо продовжувати наукову діяльність в контексті пошуку ефективних та новітніх шляхів розвитку економіки України. Успіхів та нових досягнень!

 

Науково-методичний семінар

На черговому науково-методичному семінарі професорсько-викладацький склад Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ досліджували новітні засоби підвищення якості освіти. Канд. екон. наук, доцент Галущак В.В. зазначила, що глобальні виклики сьогодення задають напрямок розвитку вищої освіти. Деякі складники системи є застарілими в сучасних умовах, а інші, навпаки, набувають нового змісту й актуальності. Серед останніх – нове для української системи освіти, але далеко не нове для педагогічного світу явище – тьюторство. Тьютор залишається офіційно визнаним складником системи англійської університетської освіти, де тьютор – радник студента щодо вибору навчальних курсів, складання плану навчальної роботи, підготовки до іспитів з урахуванням індивідуальних особливостей і можливостей. Валентина Володимирівна навела основні поняття тьюторства, методичні поради організації цього процесу та приклади світового досвіду його застосування. В українській системі освіти тьюторсто є новим і незвичним явищем. Лише окремі приватні освітні заклади впроваджують тьюторство системно. В окремих університетах Польщі тьюторство стало складником навчального процесу. Тьюторство являє собою довгостроковий процес, мета якого супроводжувати студента, надихати його та ділитися досвідом. Щоб досягнути максимального ефекту потрібні регулярні заняття та ретельно спланований ритм, а також індивідуальний підхід до потреб студента. Ключем до розвитку студента є формування відповідальності на основі вільного вибору. Українські педагоги солідаризуються з польськими в розумінні тьюторства як методичного супроводу самостійної роботи студентів (проектної, дослідницької, організаційно), створення індивідуальних освітніх проектів і програм, як індивідуальне навчання та консультування.
У дискусії професорсько-викладацький склад вирішив, що певні елементи тьюторства присутні у навчальному процесі закладу вищої освіти, проте, потребують оновлення. Зокрема, сформовано форму інформаційної карти для заняття, яка вміщує суму даних про те, скільки залікових одиниць отримав кожний студент окремо з кожного виду роботи, за допомогою якої викладач буде орієнтуватись у рівнях сформованості навчальних компетенцій.
В продовження теми осучаснення навчального процесу, канд. екон. наук. доцент Чижишин О.І. навела методи застосування ігрових технологій. Оксана Ігорівна зазначила, що їх застосування вимагає: з’ясування і усвідомлення його цілей, тобто бажаного результату; без цього діяльність суб’єктів навчального процесу не може бути цілеспрямованою; вибору способу діяльності для досягнення мети; необхідних засобів інтелектуального, практичного або предметного характеру, оскільки діяльність завжди пов’язана з ними; наявності певних знань про об’єкт діяльності. Саме ігрові методи навчання є одним з найефективніших способів вивчення, розуміння та засвоєння важливої для нас інформації.
Присутні зійшлись на висновку, що застосування ділових ігор значно полегшує та покращує запам’ятовування інформації. Педагогічно і психологічно продумане використання гри стимулює розумову діяльність, людина починає мислити нестандартно, проявляє себе в іншому амплуа. А це підвищує інтелектуальну активність, пізнавальну самостійність та ініціативність студентів. Ігровий підхід не є визначальним способом засвоєння навчального матеріалу, але він значно збагачує педагогічну практику і розширює можливості студентів.

І Міжрайонний кар’єрний форум “Профорієнтація – 2019”

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу  ТНЕУ взяв участь у І Міжрайонному кар’єрному форумі “Профорієнтація – 2019”. На локації закладу вищої освіти студенти представили спеціальності та те, яким фахівцем можна стати, навчаючись на них. Студентка Тетяна Тичковська примірила професію митника, Колодрубська Юлія увійшла в роль обліковця-податківця, Дмитро Буячок гордо представив освітній ступень магістра, який здобуває у ЧННІПБ ТНЕУ. Бажаючих ознайомлювали із особливостями спеціальностей, які можна студіювати в закладі вищої освіти. Поряд з уже існуюючими, презентували й нові спеціальності, ліцензовані цього року, а саме: “Право”, “Професійна освіта” в контексті фахових напрямків соціальної роботи, туризму, готельно-ресторанного бізнесу та “Психологія”. Проводились різноманітні ігри та тренінги. Щиро дякуємо організаторам заходу за проявлену ініціативу в проведенні форуму. Сподіваємось, представникам молоді це допоможе обрати свою професію та зробити рішучий й успішний крок у майбутнє.