Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Вітаємо!

Вітаємо студента 1-го курсу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Дерія Максима та викладача-наставника, канд. істор. наук Давидовську Г.І. з перемогою в першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з “Політології”, що проходила в ТНЕУ. Бажаємо натхнення та успіху на заключному етапі олімпіади, що відбудеться в Національному університеті “Одеська юридична академія”.

Створення Експертної ради працедавців

 В напрямку підвищення якості освіти важливим є залучення працедавців до навчального процесу з метою забезпечення підготовки затребуваних фахівців. З огляду на цей факт, 14.03.2019 р. в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулось створення та перше засідання Експертної ради працедавців по двом випусковим спеціальностям: “Облік і оподаткування” та “Фінанси, банківська справа та страхування” (Митна справа). До складу ради увійшли керівники, представники підприємств й організацій з якими укладені довори про співпрацю з Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ТНЕУ та ті, які в процесі пошуку фахівців контактують з Центром працевлаштування випускників ЧННІПБ ТНЕУ: начальник Митного поста Чортків Гломба А.В., начальник Чортківського управліня ОДПІ ГУ ДФС в Тернопільській області Цвігун Р.І., директор підприємства з надання митно-брокерських послуг Лапан Г.С., генеральний директор підприємства з іноземним капіталом “Біллербек Україна” Федорейко О.А., головний бухгалтер ДП “Чортківське лісове господарство” Саварин Г.В., директор ПП “Файний пекар” Хом’як В. Г., керуючий Чортківського відділення АТ „Райффайзен банк Аваль” Нога С.М., керівник Чортківського відділення дирекції ПрАТ “УПСК” Вівчар Л.І.
Привітавши присутніх, розпочала засідання директор ЧННІПБ ТНЕУ, канд. екон. наук., доцент Кульчицька Н.Є. Надія Євстахівна окреслила пріоритети удосконалення освітнього процесу, необхідності переформатування його завдань до умов сучасності.
Координатор з якості освіти, канд.екон. наук, доцент Яковець Т.А. обгрунтувала важливість орієнтації на практичні вимоги працедавців в процесі побудови освітніх прграм. Тетяна Аркадіївна визначила мету створення Експертної ради працедавців та цілі діяльності.
Завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін, канд.екон.наук, доцент Дерманська Л.В. та канд.екон.наук., доцент Костишин Н.С. зупинились на основних складових освітніх програм вище згаданих спеціальностей: мету, завдання, компетентності тощо.
Заслухавши доповідачів, члени ради розпочали дискусію в контексті визначення напрямків покращення та розширення запропонованих освітніх програм. В ході обговорення сформовано ряд рекомендацій та дій спрямованих на підвищення якості освіти. Члени Експертної ради працедавців ухвалили рішення по порядку денному й шляхи його реалізації та визначились із графіком роботи Ради.
Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ висловлює вдячність усім представникам, що підтримали пропозицію створення Експертної ради працедавців, виявили активну позицію в реалізації методів підвищення якості освіти. Дякуємо за постійну співпрацю та запрошуємо до нових спільних проектів.

 

Турнір пам’яті Романа Ільяшенка”Іду на ви” з фрі-файту

8 березня святкував би свій день народження Герой Роман Ільяшенко. Натомість, сьогодні ми з слізьми на очах згадуємо його світлу постать. Біль від втрати не згасає, навіть з плином часу. Роман поклав своє життя під час бою під Іловайськом, бою за суверенітет України, за її незалежність, за наш мир та спокій на рідній землі.
Роман Ільяшенко був випускником Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, тому саме у рідних стінах закладу вищої освіти, у спорткомплексі “Економіст” пройшов черговий турнір пам’яті “Іду на ви” з фрі-файту, організований спортивним клубом “Характерник-Чортків”, Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ТНЕУ та Чортківською міською радою. Запал до перемоги Романа, чинного чемпіона України з фрі-файту, сьогодні знайшов своє відображення у його послідовниках, спортсменах, які продовжують улюблену справу Героя.
У вітальному слові до учасників змагань директор ЧННІПБ ТНЕУ, канд.екон.наук, доцент Кульчицька Н.Є. пригадала роки студентства Романа, його активну позицію та почуття відповідальності по житті. Саме ці якості сприяли його спортивним перемогам, саме вони не дали йому бути байдужим до страшних подій в Україні. Він поклав за Батьківщину найдорожче – своє молоде життя. То ж сьогодні, згадуючи Романа у наших молитвах, маємо чинити так, щоб сприяти розвитку та єдності України.
Спражній син України, чесний, безстрашний Роман Ільяшенко назавжди у наших серцях.
ЛЮБИМО, ПАМ’ЯТАЄМО…

 

Урочистості з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

 Кобзарем його ми звемо,
Так від роду і до роду:
Кожний вірш свій і поему
Він присвячував народу.
Він любив усе прекрасне 
І його ім’я — незгасне!
У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу відбулись урочистості з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який є символом української державності, національної єдності українців, символом чесності, правди, самовираження, символом, що надихає жити, боротися, кохати – як вічна святиня, як уособлення найвищого розуму і непізнаного духу, як невмируща душа і пам’ять української нації…
Знову його пророчі слова зазвучали з уст студентства та викладачів у віршах та піснях. Студентка 3-го курсу Лось Анастасія виконала вірш “Думка”, студентка 1-го курсу Магдяк Тетяна зачитала вірш “Розрита могила”. Пісенним спогадом про Кобзаря стали “Тополя” та “Думи мої” у виконанні ансамблю викладачів. Звучав англійською мовою і вічний Заповіт Тараса Григоровича, у креативній роковій подачі студентів 1-го курсу Дерія Максима та Дзвоника Владислава, Хвастовської Тетяни, Сабо Вадима, Магдяк Тетяни.
Нехай Тарасова мудрість крізь віки заряджає нас силою, спонукає до єдності і буде тією рушійною силою на шляху до процвітання України.

 

Науково-методичний семінар

 Професорсько-викладацький склад Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ постійно вдосконалює професійну майстерність та якість освіти. Одним із методів такого покращення є науково-методичні семінари, що мають на меті обговорення сучасних умов і викликів у вищій освіті, пошук ефективних методів викладання та навчання. 5 березня 2019 р. канд. екон. наук., доцент Андрушків Р.Ю. у своїй презентації “Портрет успішного викладача” висвітлив основні якості, якими повинен володіти сучасний викладач. Роман Юрійович зазначив, що згідно опитування студентів на першому місці в рейтингу рис, якими має володіти викладач, стоїть професійний рівень, на другому – чесність та справедливість в оцінюванні. Загалом, сукупність характеристик сучасного викладача можна сформувати у такі секції: «Розвивається сам і спонукає інших», «Шукає новітні методи», «Моральний, привабливий, із гарною дикцією». Сукупність особистих якостей викладача формує його авторитет, тобто загальновизнану студентами значущість його достоїнств і основану на цьому силу його виховного впливу. Авторитетним є той викладач, який глибоко знає свій предмет і майстерно його викладає, любить молодь, відчуває її наміри і прагнення, доброзичливо відгукується на них.
Продовженням семінару стала доповідь канд. екон. наук, доцента Гуменюк О.Г. на тему: “Методичні рекомендації щодо розробки силабусу навчальної дисципліни”. Оксана Геннадіївна підкреслила важливість застосування силабусів у навчальному процесі, адже саме він є інструктивним засобом для студентів, допомагає їм в підготовці до заняття та конкретизує очікування від вивчення окремої дисципліни. На науково-методичному семінарі були розглянуті основні складові силабусу та їх змістове наповнення. Обговорено сучасні зособи контролю та зосереджено увагу на їх впровадженні в навчальний процес закладу вищої освіти.
Під час підведення підсумків, професорсько-викладацький склад висловили підтримку щодо побудови силабусів за запропонованою методикою та необхідності використання їх в процесі
розробки методичного забезпечення дисциплін.