На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

День знань 2019

 Вітаємо усю ОСВІТНЬО-НАУКОВУ СПІЛЬНОТУ з початком нового навчального року. В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу святкування 1 вересня розпочалось одночасно з урочистостями Тернопільського національного економічного університету об 11 годині. Лунав гімн університету від Тернополя до Чорткова, сповіщаючи початок нового шляху освітніх та наукових досліджень, перемог й здобутків.
Директорка ЧННІПБ ТНЕУ, кан. екон. наук, доцент привітала всіх присутніх з Днем знань. Надія Євстахівна наголосила, що знання в поєднанні з умінням їх застосовувати, набувають непереможної сили, яка веде до успіху. “Нехай навчальні вершини підкорюються з легкістю, пари захоплюють цікавістю, студентське життя буде незабутнім” – побажала Надія Євстахівна.
Кульмінацією заходу стало урочисте вручення основного студентського документу – ЗАЛІКОВОЇ КНИЖКИ. Завідувачка кафедри, кан. екон. наук, доцент Дерманська Л. В. розповіла про основні напрямки та принципи навчального процесу у закладі вищої освіти, представила кураторів новостворених трьох груп 1-го курсу, двох груп 1-го курсу по скороченій трьохрічній програмі та двох груп 1-го курсу по скороченій дворічній програмі денної форми навчання за спеціальностями: “Психологія”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Облік та оподаткування” й “Професійна освіта”. Також вітаємо студентів заочної форми, які отримуюють свої залікові книжки на початку осінньої сесії. Викладачі та студенти вітали нових учасників інститутської родини піснями та творчими номерами. Благословив на щасливий навчальний рік усіх присутніх парох Катедрального храму Верховних Апостолів Петра і Павла о. Роман.
Натхненно, яскраво та з безліччю ідей розпочався навчальний рік у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ. То ж нехай всі плани реалізуються, знання осягнуться, перемоги здобудуться. Любі студенти, будьте активними, наполегливими, нехай Вас супроводжує успіх у всіх починаннях. Вперед до знань!