Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

У ЧННІПБ ТНЕУ відбувся семінар спільно з представниками редакції Всеукраїнської газети “Все про бухгалтерський облік”.

Новий рік – нові реформи. Зміни не оминули й законодавство по бухгалтерському обліку та оподаткуванню.
З метою вивчення новацій та їх дослідження, на базі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся семінар, організований спільно з представниками редакції Всеукраїнської газети “Все про бухгалтерський облік”.
Слухачами стали бухгалтери провідних підприємств та організацій Чортківського, Заліщицького, Теребовлянського, Гусятинського та Борщівського районів й професорсько-викладацький склад ЧННІПБ ТНЕУ. На початку заходу слово мала директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., яка відзначила присутність на заході випускників ЧННІПБ уже в ролі фахівців своєї справи, що свідчить про плідність отриманих у закладі знань. “Це не може не радувати. І надалі одна з популярних спеціальностей залишається “Облік і оподаткування”, оскільки серцем будь-якого підприємства є саме бухгалтерія”-зазначила Надія Євстахівна.
Лектор – Людмила Шахно, директор Академії Професійного Бухгалтера, м. Львів. Лекція була надзвичайно грунтовною та охоплювала актуальні проблеми сьогодення, серед яких: нові критерії класифікації суб’єктів господарювання, зміни у складі формування та подання фінансової та податкової звітності, особливості створення резервів на відпустки, нові форми документів по операціях з готівкою, новації законодавства та багато інших практичних питань.
Колектив ЧННІПБ ТНЕУ висловлює вдячність Редакції Всеукраїнської газети “Все про бухгалтерський облік” та особисто лектору Людмилі Шахно за пізнавальний, наповнений практичними прикладами захід. Запрошуємо до подальшої співпраці та бажаємо професійних успіхів у Вашій нелегкій, але надзвичайно цікавій праці.