Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Звитяга року!

  У Чорткові пройшов світський захід – Звитяга року 2017. За досягнення у науковій та громадській діяльності в номінації “Краший викладач”нагороду отримала кандидат економічних наук, доцент кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ ТНЕУ Яковець Т.А. й в номінації “Кращий студент” відзнаку вручили Лук’яніхіну Вадиму студенту 4 курсу.
Номінантів привітала директор ЧННІПБ ТНЕУ кандидат економічних наук, доцент Кульчицька Н.Є., яка відзначила цінність праці кожного в колективі, адже тільки тісною співпрацею та підтримкою спільно можна досягнути найвищих висот. Також, Надія Євстахівна висловила вдячність організаторам заходу за високий рівень його проведення.
Вітаємо наших номінантів, дякуємо їм за віддану працю та активну позицію. Пишаємось Вашими досягненнями, бажаємо нових перемог та здобудків.

 

Захисти магістерських робіт

 У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбуваються захисти магістерських робіт за програмами «Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва» та «Управління митною справою».
Голова Державної екзаменаційної комісії  начальник Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Цвігун Руслан Ігорович, заступник голови комісії к.е.н., доцент, директор ЧННІПБ ТНЕУ Кульчицька Надія Євстахівна та член екзаменаційної комісії завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін к.е.н., доцент Дерманська Людмила Василівна зауважили, що здійсненні дослідження мають вагому значимість в сучасних умовах, підготовка магістрів заслуговує на позитивні відгуки та оцінки. Колектив ЧННІПБ ТНЕУ бажає магістрам натхнення та успіху у всіх починаннях, професійного зростання, втілення задуманого і особистого щастя!