На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Арт-терпія. Тиждень психології.

У Чортківському навчально-науковому інституті в рамках тижня психології відбувся воркшоп з арт-терапії.
Учасники занурювалися у світ вираження емоцій через творчість. За допомогою малювання, плетіння з бісеру, ліплення з глини викладачі та студенти виявляли та виражали свої почуття. Учасники тренінгу навчилися активізовувати внутрішні ресурси самопізнання, виявляти власний психологічний стан. Під час рефлексії психологи та студенти дійшли висновку щодо важливості застосування арт-терапії у психологічній практиці.
 

Всеукраїнський день психолога. Сучасний психолог, який він?

З нагоди Всеукраїнського дня психолога у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся круглий стіл “Сучасний психолог: який він?”. Студенти спеціальності “Психологія” представили ситуацію, яка змалювала викривлене бачення практичного психолога та запропонували окреслити правильне уявлення про професію. Роль потенційного ідеального психолога спроектували на манекені. В ході характеристики зовнішнього вигляду, особистісних якостей та фахових компетентностей створений образ психолога-манекена набув усіх обов’язкових рис. На завершення студенти розвінчали найпопулярніші міфи про психологів. Професія психолога надзвичайно важлива сьогодні, тому і вимоги до фахівця є високими. Вітаємо усіх психологів зі святом! Бажаємо наснаги, витримки й впевнено крокувати до нових досягнень та перемог.
 

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

Екскурсія Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ЗУНУ – це прекрасна можливість ознайомитися із закладом вищої освіти. Сьогодні інститут відвідали учні Ліцей №1 м.Хоростків та Гімназії с. Клювинці. Гостей привітно зустріла директорка інституту Надія Кульчицька, яка розповіла про специфіку навчання на всіх спеціальностях. Відвідувачі мали можливість ознайомитися з історією становлення та функціонування інституту, змогли побачити цікаві архівні документи та експонати.
Викладачі інституту розповіли про освітні програми та спеціальності, які в подальшому забезпечать працевлаштування, достойну оплату праці та гідний рівень життя; ознайомили з умовами, які створені для успішного навчання, цікавого дозвілля, реалізації дослідницького , спортивного та творчого потенціалу.
Сподіваємося, що зустріч була цікавою та корисною.
Щиро дякуємо за співпрацю в організації зустрічі директорці Ліцею номер 1 м. Хоростків Світлані Дячок Svitlana Diachok , директорці Гімназії с. Клювинці Марії Романів.
Бажаємо майбутнім абітурієнтам успішно скласти НМТ для вступу в омріяний заклад вищої освіти.
 

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

В насиченому світі інформаційних потоків завжди важливим є побачити і прожити живу зустріч.
Саме таку змогу мали учні КРИВЧЕНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ.
Перед випускниками відкрились двері майбутніх професій. Уже традиційно спершу відбулось знайомство з директором Надією Кульчицькою, яка щиро поділилась досвідом вибору фаху та особливостями освітньо-наукової діяльності закладу вищої освіти.
Студенти та викладачі розповіли про можливості вибору, особливості навчання та цікаві факти кожної спеціальності.
Дякуємо за сприяння директору Кривченської ЗОШ Галині Яструбчак за можливість справдитись сократівським словам “Не професія обирає людину, а людина обирає професію”.
 

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

Можливістю ознайомитись із потенційним освітнім закладом для навчання й здобуття професії скористались учні 11-их класів: Скала-Подільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Скала-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.
Завітавши в Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ЗУНУ, учні зустрілись із директором Надією Кульчицькою та отримали настанови і необхідну інформацію шодо вступу 2024. Експерти спеціальностей ознайомили гостей із напрямками та компетентностями, обгрунтували їх актуальність в сучасності. Учні поринули у історичний екскурс закладу вищої освіти, відчули студентську атмосферу у аудиторіях та інших локаціях.
Дякуємо за сприяння зустрічі директорам шкіл Пакуляку Ігору Ярославовичу та Ющишину Олександру Дмитровичу. Разом вболіваємо за хорошу долю для молоді та прикладаємо усіх зусиль для їх щасливого майбутнього.
 

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

Знайомство майбутніх абітурієнтів із Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ЗУНУ продовжується. В рамках профорієнтаційних заходів у заклад вищої освіти завітали учні 11 класу Бариської ЗОШ І-ІІІ ст. Поспілкувавшись з директором Надією Кульчицькою, учні отримали інформацію про можливості та перспективи при навчанні в інституті. Захопившись переліком спеціальностей, на локаціях ознайомились з ними дитальніше та сформували власне бачення щодо навчання й особистісного становлення у закладі вищої освіти. Обладнані аудитирої, комп’ютерні класи, актова зала й спорткомплекс, а також багаторічна історія закладу сприяли позитивному настрою та цікавості від учнів. Дякуємо за співпрацю у організації зустрічі директору Бариської ЗОШ І-ІІІ ст. Мирону Люховському. Спільні зусилля допоможуть молоді зробити зважений та правильний вибір фаху і вплинуть позитивно на їх майбутнє й відбудову України загалом.

 

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії

В рамках традиційного заходу профорієнтаційної роботи у ЧННІПБ ЗУНУ організовано зустріч з випускниками Улашківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів , Ягільницький опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів , Росохацької гімназії Чортківської міської ради Тернопільської області.
Учасники заходу мали можливість познайомитися із директором ЧННІПБ Надією Кульчицькою, яка радо привітала гостей та поділилась зі школярами особливостями організації навчального процесу та студентського життя в інституті.
Абітурієнти дізналися більше про спеціальності, які можуть вивчати в інституті, можливості працевлаштування та реалізації власних творчих ідей та проектів. Вступники почули про підприємства-партнери, на базі яких молодь має можливість проходити практику, отримати працевлаштування та навіть здобути професійну реалізацію в рамках дуальної освіти.
Експерти з профорієнтації ознайомили присутніх з особливостями вступу 2024, детально розповіли абітурієнтам про НМТ, обов’язкові та вибіркові предмети, про реєстрацію для участі в мультипредметному тесті.
Висловлюємо щиру подяку голові Нагірянської територіальної громади Ігор Кіндрат та директорам шкіл: Зайло Андрію Ярославовичу, Ягільницький опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Дідик Андрій Григорович Улашківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Наконечна Ганна Петрівна Росохацька гімназія Чортківської міської ради Тернопільської області за сприяння та можливість проведення профорієнтаційного заходу у ЧННІПБ ЗУНУ.
 

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії

В продовження профорієнтаційних зустрічей до Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ завітали учні 11 класу Опорного навчального закладу Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. Сьогоденний вибір професії молоддю – це особисте майбутнє, а також перспектива розвитку країни загалом. Вирішувати, зважувати, аналізувати в ході обрання фаху є важливим завданням. Директор Надія Євстахівна зорієнтувала учнів, що завітали, щодо основних аспектів вступної кампанії 2024 р. та окреслила провідні напрямки освітньо-наукової діяльності закладу вищої освіти. Учні мали змогу особисто відвідати аудиторії, комп’ютерні класи, кабінет іноземних мов, Музей адвокатури й спортивний комлекс та почути пізнавальну інформацію на кожній із локацій. Ближче ознайомлення із закладом вищої освіти формує обгрунтоване бачення подальших перспектив в разі обрання його для навчання, тому зустріч була приємною та ефективною. Дякуємо директору Опорного навчального закладу Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександру Ковальчуку за сприяння зустрічі, бажаємо наснаги і успіхів у надважливій праці й вихованню інтелектуальної молоді.

 

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого навчання та праці. Цей вибір нелегкий, однак, доводиться його
робити кожному, без винятку. Саме тому у ЧННІПБ ЗУНУ, з метою допомоги учням щодо створення умов для усвідомленого професійного самовизначення і розкриття здібностей особистості й в рамках профорієнтаційної роботи 4 квітня відбулась екскурсія закладом вищої освіти для учнів 11 класів шкіл Колиндянської громади.
Під час бесіди з учнями шкіл директор ЧННІПБ Надія Кульчицька окреслила особливості освітньо-професійних програм закладу вищої освіти: “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”, “Облік та оподаткування”,
“Психологія”, “Правова журналістика”, “Професійна освіта (Цифрові технології)”. Кожна із
спеціальностей важлива і цікава.
Викладачі й студенти інституту зрозуміло та цілеспрямовано допомагали учням шкіл зробити правильний вибір професії, який сприятиме позитивному розвитку суспільства і особистості, для відчуття задоволення від роботи і широких можливостей для самореалізації.
Висловлюємо щиру подяку за можливість проведення профорієнтаційної екскурсії у ЧННІПБ ЗУНУ начальнику відділу освіти, молоді та спорту
Нехай ваша праця на освітній ниві приносить плідні врожаї знань, буде освітлена радістю та щирою вдячністю учнів і батьків! А випускникам, майбутнім абітурієнтам, хочемо зазначити, що справжня насолода приходить від тієї праці, яка обирається за власним бажанням, відповідно до інтересів, покликання та здібностей!