Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Вручення дипломів випускникам-магістрам

Сьогодні у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам. Складні часи супроводжували процес навчання наших студентів, і те, що ми маємо можливість навчати й навчатись сьогодні завдячуємо нашим захисникам та захисницям. Це зазначила у своєму вітальному слові директорка Надія Кульчицька, яка також наголосила на важливості використання отриманих знань на розвиток та розбудову рідної України. Вітали випускників Ректор Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені священномучиника Григорія Хомишина Всесвітліший протоієрей Володимир Білінчук, завідувачка кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Людмила Дерманська, кураторка Іннеса Вербіцька, від імені батьків – мати випускника Галина Куца, а також слова вдячності від випускників висловила Тетяна Дем’яновська-Магдяк. Отримання диплома – це старт нового професійного шляху, нових перспектив. Нехай же всі потенційні можливості будуть ефективно використанні на успіх, добробут, розвиток і досягнення. Вітаємо наших дорогих магістрів, бажаємо реалізувати свої фахові та особисті мрії в мирній і славній Україні!