Здесь можно скачать wordpress шаблоны бесплатно. После скачивания устанавливать через админку.

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулось чергове засідання наукового товариства на тему “Менеджмент і сьогодення”

Метою заходу стало вивчення досвіду ефективного менеджменту в різних галузях та обговорення актуальних питань реалізації управлінських проектів, застосування методів інноваційного менеджменту, прийняття управлінських рішень, використання теорії та практики управління всесвітньо відомих успішних компаній.
Студенти вразили креативністю та актуальністю своїх презентацій:
1. Особливості японської системи менеджменту. Підготувала Вовчко Галина.
2. Дао Toyota: 14 принципів менеджменту провідної компанії світу. Підготувала Кулик Іванна.
3. Тайм-менеджмент. Підготувала Гаврилюк Тетяна.
4. 8 фраз які працівники хочуть чути від свого боса. Підготував Пиріжок Володимир.
5. Рекрутинг. Що це таке? Підготував Галушка Тарас.
Робота засідання проходила в контексті діалогу молодих науковців, викладачів та гостей заходу, серед яких: директор ЦНАП Шимків А.В., адміністратор ЦНАП Гладчук О.О., головний економіст відділення ПАТ “Райфайзенд банк Аваль” Закревська Н.Б., приватний підприємець Махомет Л.О., директор ЧКЕП ТНЕУ, к.е.н., Жовковська Т.Т. та менеджер зі збуту “Радехів-цукор” Уличний В.І.
В ході обговорення постали такі нагальні питання як застосування методики кластерного менеджменту вітчизняними компаніями та установами, особливості управління в органах місцевого самоврядування, якості достойного керівника.
По завершенні дискусій, слова вдячності організаторам заходу, гостям та молодим науковцям-студентам висловила директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. Надія Євстахівна відзначила важливість проблематики даного засідання, адже невдовзі кожен зі студентів стане частиною робочого колективу, або його керівником, а побудова “здорової” атмосфери в колективі – це запорука успіху діяльності компанії будь-якої сфери.
Викладацько-професорський склад та студенти ЧННІПБ бажають усім кар’єрного успіху, реалізації планів, професійного визнання та відчуття комфорту і радості в колективі.

Колектив викладачів, студентів, співробітників Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ сумує з приводу передчасної смерті студента 4-го курсу Петра Дичковські.
Важко виразити словами увесь жаль з приводу непоправної втрати, смерті доброго, незламного духом юнака, котрий заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Світлою пам’яттю залишиться він у наших серцях.
Від імені колективу ЧННІПБ висловлюємо щире співчуття рідним та близьким покійного.
Вічна пам’ять!