Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Залишайся вдома!

Викладачі та студентство з відповідальністю прийняли виклики дистанційного навчання. Налагоджена комунікація та сучасні прогресивні сервіси допомогають у ситуації, яка склалась сьогодні. Moodle – помічник організації навчання, Zoom допомагає зустрітись онлайн і обговорити тему дисципліни разом, різноманітні сервіси Google відкривають широкий спектр можливостей у навчанні, Padlet служить віртуальною дошкою та платформою для обміну коментарями, Viber – незамінний комунікатор викладача та студентів…і багато іншого…Надзвичайна ситуація вимагає застосування нових та дієвих засобів. В процесі дистанційного навчання охоплюємо нові знання та навики, адаптовуючись до сучасності.
Усе мине і ми знову радітимемо зустрічам в аудиторіях, а сьогодні, будь свідомим, навчайся та #залишайсявдома. Бережіть себе, рідних і будьте здорові.

  

Увага!!!

 Згідно з наказом ректора університету у зв’язку із запровадженням заходів щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 студенти денної та заочної форм навчання ТНЕУ у період з 12 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року переведені на безконтактне (дистанційне) навчання з використанням освітньої платформи MOODLE ТНЕУ (https://moodle.tneu.edu.ua/) та навчально-методичних комплексів з дисциплін (НМКД) (http://library.tneu.edu.ua/index.php/uk/nmkd).

206-а річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

 З нагоди 206-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась інтелектуально-розважальна гра ” Що ми знаємо про Кобзаря”. Веселі та пізнавальні конкурси: ” Розминка”, ” Дати-події “, ” Відгадай мелодію”, “Шифрувалка”, “Творче завдання”, “Закінчити фразу”, “Ілюстрація твору” дались обом командам з легкістю та бажанням перемогти. Змагались команда “Кобзарчики” зі студентів 1 та 4 курсів й “Спадкоємці Кобзаря” у складі студентів 2 та 3 курсів. В ході запальної боротьби глядачі мали змогу заробити бали для улюбленої команди, розповівши вірш Т.Г. Шевченка. З рахунком 17-19 перемогу здобули “Спадкоємці Кобзаря”.
У заключному слові, директорка Кульчицька Н.Є. висловила захоплення учасниками, їхніми знаннями про величну постать Кобзаря.
Вітаємо переможців та всіх чиє розум, серце і душа трудились. Хай ваша стежина до Тараса переростає у широку дорогу до храму духовності, краси і правди, а Великий Кобзар хай буде тим світочем, який освітить вашу дорогу пізнання.

 

Випускний магістрів

 Випуск магістрів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся у святковій та дружній атмосфері. Директорка закладу вищої освіти, к.е.н., доцент Надія Кульчицька висловила почуття радості та смутку водночас, адже за роки навчання виникає прив’язаність та щире хвилювання за кожного із студентів. Надія Євстахівна побажала випускникам бути гідними людьми та на кар’єрному шляху сміливо й впевнено втілювати отримані знання, адже від цього залежить майбутнє нашої держави, яка сьогодні потребує висококваліфікрваних економістів для її успішного розвитку.
В ході урочистостей випускників благословив Преосвященний Владика Димитрій (Григорак)
Єпископ Бучацький, привітали голова районної ради Віктор Шепета , заступниця голови районної державної адміністрації Йосифа Овод , начальниця сектору культури та зв`язків з громадськістю райдержадміністрації Галина Чайківська .
Чуттєвими словами та найкращими побажаннями куратор випускової групи к.е.н. Роман Андрушків висловив гордість за кожного студента й впевненість в їх успішному майбутньому. Розчулив усіх присутніх виступ випускника, володара диплому з відзнакою Vadym Lukyanikhin. Вадим подякував усім викладачам та зазначив, що Інститут завжди залишатиметься для сьогоднішніх випускників другим домом, де уже рідні й близькі їм люди.
Пісні та весела музика від викладачів, студентів ЧННІПБ ТНЕУ та представників міської музичної школи підсилювала гарний настрій та урочистість свята.
Вітаємо наших любих випускників. Нехай ваше життя наповнююється яскравими митями, приємними подіями, успішними справами та щирими почуттями. Посад вам вагомих, на яких ви сумлінно та ефективно працюватимите на благо України.

 

Науково-методичний семінар

Координатор з якості освіти, к.е.н., доцент Яковець Т. А. та координатор з методичної роботи к.е.н. Чекаловська Г. З. провели науково-методичний семінар щодо змін освітнього законодавства. Тетяна Аркадіївна зазначила, що з 2020 р. заклади вищої освіти фінансуються за формулою, де університети з кращими результатами діяльності отримують більше фінансування. Доповідачка навела та охарактеризувала основні показники якості діяльності науково-педагогічних працівників. За результатами дискусії окреслили напрями роботи на рік. В свою чергу, Галина Збиславівна презентувала нові вимоги щодо методичної роботи, серед яких: проходження стажування викладачами, підготовка та публікація методичних праць, формування освітніх програм дисциплін. На основі обговореного, визначили заходи оптимізації методичної роботи в закладі вищої освіти.

 

Вітаємо!

На урочистому засіданні Вченої ради ТНЕУ відзначали досягнення професорсько-викладацького колективу здобуті за рік. Подяку від Комітету Верховної ради України VIII скликання з питань науки і освіти отримали доценти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, кандидати економічних наук Костишин Н.С. та Яковець Т.А. за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок в розвиток освіти й науки. Пишаємося нашими науковцями, бажаємо їм подальших здобутків та перемог, натхнення, творчих злетів, тільки приємних подій у Новому році.

 

Захисти дипломних проектів на здобуття освітнього ступеня “магістр”

 16 грудня 2019 р. розпочались захисти дипломних проектів на здобуття освітнього ступеня “магістр” за спеціальностями “Облік та оподаткування” й “Фінанси, банківська справа та страхування”. Державна екзаменаційна комісія у складі голови, начальника Чортківського управління ДПІ Цвігуна Р.І., директора ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцента Кульчицької Н.Є., завідувача кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін, к.е.н., доцента Дерманської Л. В. заслухали основні висновки досліджень та рекомендації здобувачів щодо вдосконалення суперечливих моментів. Відмічено грунтовність досліджень та актуальність обраних тем. Бажаємо усім нашим магістрам вдало застосовувати отримані знання на шляху професійного зростання, досягнення поставлених цілей та особистого щастя.

 

Науково-методичний семінар

 Нещодавно відбувся черговий методичний семінар “Бізнес-освіта 3.0: вимоги, тренди, перспективи”, підготовлений викладачами Наталя Костишин та Оля Данилюк Доповідачі звернули увагу на сучасні вимоги до … More Науково-методичний семінар

Дослідницька платформа “Екологічні проблеми міста та альтернативні шляхи їх вирішення”

Наші молоді дослідники продовжуть свою наукову діяльність. 2 грудня 2019 р. студенти 1 курсу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ в рамках вивчення дисципліни “Екологія” організували дослідницьку платформу по темі: “Екологічні проблеми міста та альтернативні шляхи їх вирішення” й презентували, розроблені ними, наукові проекти екологічного спрямування. Під керівництвом викладача вказаної дисципліни, к.е.н. Оксана Чижишин студенти поділились на команди, в кожній з яких були призначені менеджер проекту (окреслював мету, завдання та актуальність) еколог (обгрунтовував екологічні проблеми та шляхи їх вирішення) та економіст (розраховував вартість та рентабельність проекту). Команда студентів Вєталь Петрушенко, Галини Дрозд й Оксани Хом’як представили проект “Проблеми міського сміття та напрямки їх вирішення на локальному рівні”; команда у складі Христини Мамчур, Саша Аносов й Богдана Магеги розробили проект “Екологічні напрямки вирішення утилізації стічних вод”; команда учасників Діана КальчукАндрій Галушка , Владислава Амбражевича й Андрія Гуцало презентували дослідження “Компостування як метод утилізації опалого листя”; команда дослідників Олександра Ансімова, Diana Tymkiv і Сергія Дзьоника зосередились на темі “Будівництво автошляхів із застосування технологій перобки пластику”.
Присутня на заході екоменеджерка Чортківської міської ради Ірина Шаровська підтвердила актуальність обраної тематики для міста, відзначила детальне обгрунтування та вагомість представлених проектів. Ірина Шаровська розповіла про уже здійснені у Чорткові екологічні заходи й про ті, які є заплановані на майбутнє.
Дякуємо усім учасникам та організаторам заходу. Пам’ятаймо, що досягти кращих умов життя ми можемо тільки завдяки власним зусиллям. Тому, будьмо свідомими жителями нашого прекрасного міста, шануймо його для себе й наступних поколінь.

 

Дуальна освіта – нові ідеї, сучасні вимоги.

Дуальний процес навчання сприяє підвищенню рівня фахової підготовки креативним шляхом зближення теорії та практики. Директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н, доцент Кульчицька Н.Є. наголосила на важливості впровадження новітніх освітніх методів підготовки фахівців, оскільки постають нові виклики та вимоги щодо їх професійності й конкурентоспроможності. Саме тому, Надія Євстахівна закликала присутніх викладачів, представників підприємств-партнерів по дуальній освіті, студентів обговорити та подати конкретні пропозиції щодо вдосконалення цього процесу. Студенти 3-4 курсів денної форми навчання Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ представили результати дуальної освіти та свої пропозиції щодо покращення її впровадження. Виступ представників підприємств зосередив на сучасних вимогах працедавців.
Цей захід підтвердив позитивний вплив дуальної освіти на підготовку фахівців-економістів, за результатами якого було окреслено проблеми, рекомендації щодо її вдосконалення.