Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Захисти випускних кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня “бакалавр”

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбуваються захисти випускних кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня “бакалавр” по спеціальностях “Фінанси, банківська справа та страхування”, ” Облік і оподаткування”. Голова державної екзаменаційної комісії, начальник Чортківського управління ГУ ОДПІ ДФС Тернопільської області Цвігун Р. І., заступник голови державної екземенаційної комісії, директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. та член державної екземенаційної комісії, завідувач кафедри фундаментальних і спеціальних дисциплін, к.е.н., доцент Дерманська Л.В. відзначили актуальність обраних тем випускових робіт й грунтовність та результативність проведених студентами досліджень. Бажаємо здобувачам освітнього ступеня “бакалавр” успішного захисту та реалізації професійних ідей.