Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

І Міжрайонний кар’єрний форум “Профорієнтація – 2019”

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу  ТНЕУ взяв участь у І Міжрайонному кар’єрному форумі “Профорієнтація – 2019”. На локації закладу вищої освіти студенти представили спеціальності та те, яким фахівцем можна стати, навчаючись на них. Студентка Тетяна Тичковська примірила професію митника, Колодрубська Юлія увійшла в роль обліковця-податківця, Дмитро Буячок гордо представив освітній ступень магістра, який здобуває у ЧННІПБ ТНЕУ. Бажаючих ознайомлювали із особливостями спеціальностей, які можна студіювати в закладі вищої освіти. Поряд з уже існуюючими, презентували й нові спеціальності, ліцензовані цього року, а саме: “Право”, “Професійна освіта” в контексті фахових напрямків соціальної роботи, туризму, готельно-ресторанного бізнесу та “Психологія”. Проводились різноманітні ігри та тренінги. Щиро дякуємо організаторам заходу за проявлену ініціативу в проведенні форуму. Сподіваємось, представникам молоді це допоможе обрати свою професію та зробити рішучий й успішний крок у майбутнє.