Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Другий день захистів випускних кваліфікаційних робіт

у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ минув у наукових дискусіях та формуванні студентами рекомендацій щодо удосконалення економічного становища в Україні. Державна екзаменаційна комісія підтвердила важливість обраних тем досліджень та високий рівень науково-практичних розробок. Зокрема, в ході збору матеріалів для написання випускової роботи, студент ЧННІПБ ТНЕУ Адріан Кальмук приєднався до проекту “Помічник народного депутата” під час якого здійснив аналіз Закону 9447, яким вносяться зміни в Митний кодекс України у ст. 282 щодо зменшення податкового навантаження на пацієнтів, які страждають на рідкісні форми захворювань та потребують для лікування препарати незареєстровані в Україні. Адріан висунув свої пропозиції в напрямку оптимального застосування даного законопроекту на розгляд народного депутата, а також представив детальне дослідження проблематики митно-правової системи у випусковій роботі. Студентами-здобувачами освітнього рівня “бакалавр” були представлені й інші, не менш актуальні наукові проекти. Впевнені, що така небайдужа і інтелектуальна молодь забезпечить проєвропейський, успішний та стабільний вектор розвитку нашої держави. Бажаємо молодим науковцям не зупинятись на досягнутому, повірити у власні сили і усвідомити свою важливу роль в майбутньому України!