Здесь можно скачать wordpress шаблоны бесплатно. После скачивания устанавливать через админку.

Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!

Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!  Днями студенти та викладачі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського національного економічного університету долучилися до загальноукраїнської акції «За чисте довкілля» в м. Чорткові.

Акція відбулася на території вищого навчального закладу, який знаходиться у середмісті і є окрасою старовинного Чорткова.

Спільна праця принесла велике моральне задоволення, відчуття того, що зроблено добру справу. Тепер весняну велич природи гармонійно доповнює чистота і порядок.

Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!
Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!

Випускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістра

Випускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістра

30 березня 2017 року магістри Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ отримали дипоми! Це був незабутній, яскравий, емоційний день!

З вітальним словом до випускників звернулася в.о. директора інституту, кандидат економічних наук, доцент Кульчицька Н.Є.: «Ви зростали і мужніли на наших очах не лише фізично – ви виросли професійно, здобули наполегливою працею ґрунтовні знання, навчилися ставити перед собою завдання і досягати їх, ви загартували характер і виховали у собі найкращі людські якості! Ви так швидко стали дорослими та незалежними! Захист магістерських робіт засвідчив, що вам під силу вирішення складних науково-практичних задач. Згодом ви будете згадувати ці роки, як найкращі, найбезтурботніші, тому що попереду ваш найскладнішій іспит – доросле життя. Я переконана в тому, що ви не загубитеся в цьому складному світі, будете щасливими і заможними, тому що маєте прекрасну фахову освіту і навчилися працювати і досягати своїх цілей».

Серед запрошених гостей були друзі, батьки, наставники та викладачі, які розділили цей важливий момент разом з нашими випускниками. На свято завітали й потенційні роботодавці з підприємства СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА, які висловили потребу у висококваліфікованих фахівцях-економістах та запропонували випускникам завітати на підприємство для проходження співбесіди на посади, які їх цікавитимуть.

Здані останні іспити, успішно презентовані наукові дослідження, набуті практичні навики та ґрунтовні знання. Попереду нове майбуття!

Бажаємо випускникам багато оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай обрана професія вам подобається, приносить користь нашій державі та примножує ваш добробут! Будьте завжди відкритими до нових знань! Пам’ятайте своїх інститутських друзів, підтримуйте і допомагайте один одному, та з гордістю носіть звання випускника Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ! Божого Вам благословення, дорогі випускники, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!

Випускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістра

Вручення дипломів магістрам Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Вручення дипломів магістрам Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ У четвер, 30 березня 2017 р., о 12.00 год. у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбудеться вручення дипломів магістра. Запрошуємо професорсько-викладацький колектив, студентів, колег, друзів та рідних наших випускників на урочисте дійство!

Звучить у древньому Чорткові Шевченка мудрий заповіт…

 

Звучить у древньому Чорткові Шевченка мудрий заповіт… Ім’я, яке відоме далеко за межами нашої країни, творчість, яка не залишає байдужим нікого. Геній українського народу, великий Кобзар, чудовий лірик, вражаючий художник, незабутній письменник, незрівняний поет, відомий дисидент, солдат та засланець, у якого забрали найцінніший скарб – папір та олівець – ось невеликий перелік тих слів, якими сміливо можна охарактеризувати Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти та викладачі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ долучилися до міжнародного флешмобу #Global Shevchenko присвяченого 203-й річниці від дня народження Т. Шевченка, створивши фотозгадку біля погруддя славного сина українського народу Т. Г. Шевченка, що красується у дворі ЧННІПБ ТНЕУ.

Участь у флешмобі – це не лише фото, адже будь-яка згадка про Т.Г. Шевченка пробуджує особливі почуття: любов до рідного краю, культури та звичаїв, натхнення та патріотизм, гордість, що ми українці, що Україна дарує світові таких великих людей, імена яких не меркнуть, а живуть віками.

Сьогодні, як ніколи, актуальні Шевченкові постулати, оскільки за останні роки Україна переживає важкі часи, які неодноразово описував у творах Т. Г. Шевченко своїми пророчими словами.

«Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь», – ми не повинні загубитися серед інших народів, серед чужих традицій, ми не повинні переймати чужий спосіб життя і поведінки. Нам потрібно пам’ятати, що ми, українці, народ, який має багатовікову історію, мова якого входить у трійку наймелодійніших, найкрасивіших мов світу.

Тарас Шевченко – це та постать, з якою асоціюють Україну.

…Вічно правдивий в віщім слові,
Сучасний крізь завії літ.
Звучить у древньому Чорткові
Шевченка мудрий заповіт.

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ запрошує на навчання!

У рамках здійснення профорієнтаційної роботи в.о. директора Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Кульчицька Н.Є. відвідала Бучацький коледж Пдату … More Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ запрошує на навчання!

Захист дипломних робіт у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Захист дипломних робіт у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся захист дипломних робіт магістерських програм «Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності» та «Митне адміністрування і контроль».

Голова Державної екзаменаційної комісії в.о. начальника Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Цвігун Руслан Ігорович, заступник голови комісії к.е.н., доцент, в.о. директора ЧННІПБ ТНЕУ Кульчицька Надія Євстахіївна та член екзаменаційної комісії в.о. завідувача кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін к.е.н., доцент Дерманська Людмила Василівна зауважили, що здійсненні дослідження мають вагому значимість в сучасних умовах, підготовка магістрів заслуговує на позитивні відгуки та оцінки, спостерігається підвищення якості дипломних робіт.

Результати роботи ДЕК показали, що професорсько-викладацький колектив кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін здійснює підготовку висококваліфікованих спеціалістів з обліку та аудиту й фінансів і кредиту, які володіють ґрунтовними теоретичними знаннями і практичними навичками у сфері обліку та фінансів.

Голова, члени ДЕК і колектив кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін висловлюють подяку магістрам та науковим керівникам за наполегливу та результативну працю, бажають натхнення та успіху у всіх починаннях, випускникам професійного зростання, втілення задуманого.

Захист дипломних робіт у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Зустріч з директорами ЗОШ у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ

 Зустріч з директорами ЗОШ у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУШістнадцятого лютого 2017 р. в. о. директора Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Кульчицька Н. Є. провела зустріч з директорами загальноосвітніх шкіл Чортківського району.
У ході розмови Надія Євстахіївна окреслила основні пріоритети діяльності вишу та особливості цьогорічної вступної кампанії. Колеги обговорили перспективи розвитку освіти в районі та узгодили перспективи подальшої співпраці.

До Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ завітала польська делегація

До Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ завітала польська делегація

 У рамках угод про міжнародну співпрацю між Україною та Польщею, з метою розвитку співпраці та реалізації спільних проектів 16 листопада 2016 р. професорського-викладацький колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ зустрічав польську делегацію представників громадського сектору та влади.

В.о. завідувача кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Кульчицька Н. Є. презентувала заклад для вельмишановних гостей, окресливши основні пріоритети та принципи навчально-виховного процесу ЧННІПБ. Також представники делегації відвідали фотовиставку, яку організував внз, поспілкувалися з викладацьким та студентським активом ЧННІПБ.

Гості були приємно вражені прийомом, позитивно відгукувалися про роботу та досягнення Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Майбутніми кроками міжнародної співпраці стане організація програм обміну, підвищення кваліфікації, навчальних заходів.

До Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ завітала польська делегаціяДо Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ завітала польська делегаціяДо Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ завітала польська делегаціяДо Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ завітала польська делегаціяДо Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ завітала польська делегація

Фотовиставка «Чортків через фотооб’єктив: минуле та сучасне»

 Пріоритетом при побудові навчально-виховного процесу в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ є формування цілісної особистості  – високопрофесійного фахівця  … More Фотовиставка «Чортків через фотооб’єктив: минуле та сучасне»