Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Випускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістра

Випускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістра

30 березня 2017 року магістри Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ отримали дипоми! Це був незабутній, яскравий, емоційний день!

З вітальним словом до випускників звернулася в.о. директора інституту, кандидат економічних наук, доцент Кульчицька Н.Є.: «Ви зростали і мужніли на наших очах не лише фізично – ви виросли професійно, здобули наполегливою працею ґрунтовні знання, навчилися ставити перед собою завдання і досягати їх, ви загартували характер і виховали у собі найкращі людські якості! Ви так швидко стали дорослими та незалежними! Захист магістерських робіт засвідчив, що вам під силу вирішення складних науково-практичних задач. Згодом ви будете згадувати ці роки, як найкращі, найбезтурботніші, тому що попереду ваш найскладнішій іспит – доросле життя. Я переконана в тому, що ви не загубитеся в цьому складному світі, будете щасливими і заможними, тому що маєте прекрасну фахову освіту і навчилися працювати і досягати своїх цілей».

Серед запрошених гостей були друзі, батьки, наставники та викладачі, які розділили цей важливий момент разом з нашими випускниками. На свято завітали й потенційні роботодавці з підприємства СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА, які висловили потребу у висококваліфікованих фахівцях-економістах та запропонували випускникам завітати на підприємство для проходження співбесіди на посади, які їх цікавитимуть.

Здані останні іспити, успішно презентовані наукові дослідження, набуті практичні навики та ґрунтовні знання. Попереду нове майбуття!

Бажаємо випускникам багато оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай обрана професія вам подобається, приносить користь нашій державі та примножує ваш добробут! Будьте завжди відкритими до нових знань! Пам’ятайте своїх інститутських друзів, підтримуйте і допомагайте один одному, та з гордістю носіть звання випускника Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ! Божого Вам благословення, дорогі випускники, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!

Випускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістраВипускники ЧННІПБ ТНЕУ отримали дипломи магістра

This article was written by natalka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *