Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

У рамках здійснення профорієнтаційної роботи в.о. директора Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Кульчицька Н.Є. відвідала Бучацький коледж Пдату.

У рамках здійснення профорієнтаційної роботи в.о. директора Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Кульчицька Н.Є. відвідала Бучацький коледж Пдату й зустрілася зі студентами випускних курсів.

Надія Євстахіївна поінформувала майбутніх абітурієнтів стосовно навчання у  Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ, спеціальностей, правил вступу, особливостей організації навчального процесу, працевлаштування випускників Інституту.

На завершення студенти коледжу подякували за змісновну зустріч та висловили побажання щодо продовження таких заходів у майбутньому. Підсумком зустрічі стала домовленість керівництва обох навчальних закладів про налагодження співпраці.

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ запрошує на навчання!Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ запрошує на навчання!Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ запрошує на навчання!

This article was written by natalka