На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

В насиченому світі інформаційних потоків завжди важливим є побачити і прожити живу зустріч.
Саме таку змогу мали учні КРИВЧЕНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ.
Перед випускниками відкрились двері майбутніх професій. Уже традиційно спершу відбулось знайомство з директором Надією Кульчицькою, яка щиро поділилась досвідом вибору фаху та особливостями освітньо-наукової діяльності закладу вищої освіти.
Студенти та викладачі розповіли про можливості вибору, особливості навчання та цікаві факти кожної спеціальності.
Дякуємо за сприяння директору Кривченської ЗОШ Галині Яструбчак за можливість справдитись сократівським словам “Не професія обирає людину, а людина обирає професію”.