Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

Екскурсія Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ЗУНУ – це прекрасна можливість ознайомитися із закладом вищої освіти. Сьогодні інститут відвідали учні Ліцей №1 м.Хоростків та Гімназії с. Клювинці. Гостей привітно зустріла директорка інституту Надія Кульчицька, яка розповіла про специфіку навчання на всіх спеціальностях. Відвідувачі мали можливість ознайомитися з історією становлення та функціонування інституту, змогли побачити цікаві архівні документи та експонати.
Викладачі інституту розповіли про освітні програми та спеціальності, які в подальшому забезпечать працевлаштування, достойну оплату праці та гідний рівень життя; ознайомили з умовами, які створені для успішного навчання, цікавого дозвілля, реалізації дослідницького , спортивного та творчого потенціалу.
Сподіваємося, що зустріч була цікавою та корисною.
Щиро дякуємо за співпрацю в організації зустрічі директорці Ліцею номер 1 м. Хоростків Світлані Дячок Svitlana Diachok , директорці Гімназії с. Клювинці Марії Романів.
Бажаємо майбутнім абітурієнтам успішно скласти НМТ для вступу в омріяний заклад вищої освіти.