Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

Знайомство майбутніх абітурієнтів із Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ЗУНУ продовжується. В рамках профорієнтаційних заходів у заклад вищої освіти завітали учні 11 класу Бариської ЗОШ І-ІІІ ст. Поспілкувавшись з директором Надією Кульчицькою, учні отримали інформацію про можливості та перспективи при навчанні в інституті. Захопившись переліком спеціальностей, на локаціях ознайомились з ними дитальніше та сформували власне бачення щодо навчання й особистісного становлення у закладі вищої освіти. Обладнані аудитирої, комп’ютерні класи, актова зала й спорткомплекс, а також багаторічна історія закладу сприяли позитивному настрою та цікавості від учнів. Дякуємо за співпрацю у організації зустрічі директору Бариської ЗОШ І-ІІІ ст. Мирону Люховському. Спільні зусилля допоможуть молоді зробити зважений та правильний вибір фаху і вплинуть позитивно на їх майбутнє й відбудову України загалом.