Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Студенти відвідали Чортківську ДПІ з метою практичного екскурсу в спеціальність

Сьогодні студенти 1 курсу разом із к.е.н., доцентом Наталею Домбровською відвідали Чортківську ДПІ з метою практичного екскурсу в спеціальність. Заступник начальника Ковбаснюк Марія Іванівна детально й цікаво розповіла про основні аспекти оподаткування: функції ДПІ; державні та місцеві податки; групи платників податків та їх характеристика; процедура подання звітності юридичними та фізичними особами; що таке особистий електронний кабінет; закриття припинення підприємницької діяльності тощо. Студентів цікавили практичні питання, які вони мали змогу задати і отримати відповідь від практика.
Таке поєднання практико-орієнтованого навчання є результативним та позитивно впливає на формування майбутніх фахівців. Висловлюємо вдячність Чортківській ДПІ, зокрема, Марії Іванівній за пізнавальну зустріч із студентами. Сподіваємось на подальшу співпрацю.