Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Вітаємо бакалаврів!

Вітаємо бакалаврів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу із успішною здачею державних кваліфікаційних випробувань. В цей непростий час ви формуєте основу фахівців для розбудови та розвитку України. Нехай отримані вами знання стануть початком ефективного кар’єрного росту, значних досягнень й вагомого успіху. Бажаємо вам впевненості, наполегливості, креативних рішень і професійної реалізації. Нехай ваші плани і мрії здійснюють в мирній й розквітлій Україні! Віримо у ваші сили і пишаємось кожним із вас!

 

 

І Міжнародна науково-практична конференція «Національне відродження та розвиток освітнього простору на основі народознавчого потенціалу України»

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу Західноукраїнський національний університет в період з 9 по 10 червня 2023 р. відбувалась І Міжнародна науково-практична конференція «Національне відродження та розвиток освітнього простору на основі народознавчого потенціалу України». Програма заходу розпочалась із пленарного засідання, яке розпочала директорка ЧННІПБ ЗУНУ Кульчицька Надія, зазначивши, що проведення такого роду заходів сьогодні набуває особливої відповідальності, адже в цей час гостро постає питання пошуку нових рішень та методик реалізації багатовекторного розвитку соціально-громадянської свідомості й державності в цілому. Надія Євстахівна висловила вдячність ЗСУ та усім Героям, завдяки яким є можливість жити і працювати в рідному краї. В продовження завідувачка кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Люда Дерманська Ляшок наголосила на цінності подібних зустрічей наукової спільноти й важливості активних дій щодо вирішення актуальних питань сьогодення. Привітала гостей конференції й начальниця відділу з гуманітарних питань Чортківської районної військової адміністрації Галина Чайківська. Доповіді, які представлені, були наповнені ідейністю, рішеннями та науковим поглядом на поставлену проблематику. Офлайн свої наукові розробки представили: Людмила Порохоняк-Гановська – доктор медичних наук, професор, Голова Національної ради жінок України; Меланія Іщук – заступниця Голови Національної ради жінок України; Ірина Ключовська – кандидат педагогічних, директорка МІОК Національного університету “Львівська політехніка”; Оксана Горда – старша наукова співробітниця МІОК Національного університету “Львівська політехніка”; Світлана Василина – кандидат педагогічних наук, директор вищого професійного училища 20 м. Львова; Наталія Вонітова – директорка ЗДО 118 Відділу освіти Сихівського та Личаківського районів Департаменту розвитку Управління освіти Львівської міської ради; Віра Мелешко – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української літератури ПНПУ імені В.Г. Коррленка; Юлія Тиханська – практичний психолог Спеціальної школи в смт. Мізоч Рівненської обласної ради; Тетяна Гриців – кандидат педагогічних наук, старший викладач ЧННІПБ ЗУНУ. Також, багато представників долучились онлайн. По закінченню пленарного засідання відбулось знакове відкриття Етносвітлиці, як символу збереження історії та об’єднання поколінь. Світлиця містить унікальні експонати – предмети побуту українського народу, знаряддя праці, національний одяг і багато іншого.
Екскурсія містом для гостей, частування та доброзичливість додавали заходу особливої атмосфери. 10 червня відбулось затвердження резолюції конференції, яка ознаменувалась чітким результатом дій та подальших планів. Дякуємо усім учасникам за їх науковий вклад, активну участь та щирі емоції. Сподіваємось на успішне втілення наших спільних задумів і проектів, на продовження співпраці та спільні дії на досягнення миру й перемоги України.
Слава Україні! Героям Слава!
 

Вітаємо!

Колектив та студентство Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ щиросердечно вітає директора Кульчицька Надія з присвоєнням звання “Почесний професор” Західноукраїнського національного університету. Радіємо, Надіє Євстахівно, що Ваша непосильна праця і внесок в розвиток освіти й науки отримують достойне визнання. Бажаємо Вам подальшого успішного втілення ідей науково-освітнього спрямування. Натхнення, сил й наполегливості на Вашому шляху досягнення цілей. Ми, в свою чергу, вважаємо за честь працювати з Вами пліч-о-пліч, навчати і науково вдосконалюватись. Пишаємось Вами і зичимо нових здобутків у мирній Україні!

 

 

День вишиванки 2023

 Вишиванка переплітає ниті, як долі, візерунками, зображаючи всю велич української душі. Одягаючи вишиванку, поринаємо у вир емоцій, спогадів, у стан, коли гордимось тим, що ми українці. Наша велич і сила сьогодні відома на весь світ, наші барвисті вишиванки вражають усіх: від світових політиків, зірок, іменитих дизайнерів й до королівських родин. Вишиванка – наша душа: яскрава, щира, неповторна, яка дає нам сил у годину журби і яка буде з нами в годину перемог. З Днем Вишиванки!

Студенти відвідали Чортківську ДПІ з метою практичного екскурсу в спеціальність

Сьогодні студенти 1 курсу разом із к.е.н., доцентом Наталею Домбровською відвідали Чортківську ДПІ з метою практичного екскурсу в спеціальність. Заступник начальника Ковбаснюк Марія Іванівна детально й цікаво розповіла про основні аспекти оподаткування: функції ДПІ; державні та місцеві податки; групи платників податків та їх характеристика; процедура подання звітності юридичними та фізичними особами; що таке особистий електронний кабінет; закриття припинення підприємницької діяльності тощо. Студентів цікавили практичні питання, які вони мали змогу задати і отримати відповідь від практика.
Таке поєднання практико-орієнтованого навчання є результативним та позитивно впливає на формування майбутніх фахівців. Висловлюємо вдячність Чортківській ДПІ, зокрема, Марії Іванівній за пізнавальну зустріч із студентами. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Зустріч онлайн з регіональним касир-операціоністом АТ КБ «ПриватБанку» Сидорук Валентиною Дмитрівною

13 травня 2023 р. викладачі кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ Вербіцька І.І., Гончар Г.П. та Поляк-Свергун М.М., разом з студентами-магістрами, провели зустріч онлайн з регіональним касир-операціоністом АТ КБ «ПриватБанку» Сидорук Валентиною Дмитрівною з м.Івано-Франківськ, щодо сутності банківських послуг та особливостей її функціонування в сучасних умовах. Особливо студентів зацікавили питання, які стосуються проведення касових операцій, випуск пам‘ятних монет та проведення інкасаторських послуг.
Студенти мали можливість побачити пам‘ятні монети та отримати відповіді на поставлені запитання.

День відкритих дверей 2023

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся День відкритих дверей. Знайомство майбутніх студентів із закладом вищої освіти проходив в дружній, насиченій емоціями атмосфері. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боях наших випускників та усіх загиблих, які боролись за Україну. Директор ЧННІПБ ЗУНУ Надія Кульчицька вітаючи гостей, наголосила на важливості вибору майбутнього фаху сучасними молодими людьми, адже вони саме ті, в чиїх руках розбудова і піднесення України. Основні аспекти вступної кампанії 2023 представила Галина Чекаловська, а в продовження викладачі ознайомили із спеціальностями закладу вищої освіти. У свою дружню освітянську родину радо запрошували студенти, які розповіли свої враження від навчання та пригадали цікаві й кумедні випадки студентського життя. Пригостившись смаколиками, потенційні абітурієнти на чолі з викладачами вирушили на фахові екскурси до практичних установ, де мали змогу детальніше ознайомитись із особливостями спеціальності, яка їх надихнула.
Дякуємо керівникам шкіл, які відкликнулись на запрошення й радо зорганізували учнів для нашої зустрічі. До нас завітали учні ЗОШ: Білобожницька ЗОШ I-III ступенів, Білівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. , КОЛИНДЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів (ТЕРНОПІЛЬЩИНА) , Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. #1 , Росохацька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Улашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Ягільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Горішньовигнанський НВК І-ІІІ ст., Опорний заклал Заводська ЗОШ, Джуринський опорний заклад ЗСО /-/// ступенів, а також Чортківська ЗОШ 2 , Чортківська ЗОШ І-ІІІст. 5 Чортківської ЗОШ 7 Другий дім – це сьома школа , Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича, Чортківська гімназія # 3 ім. Р. Ільяшенка.
Сподіваємось, що попереду у нас ще багато приємних спільних зустрічей і подій. Завжди раді вітати вас у ЧННІПБ ЗУНУ. Миру, перемоги, процвітання.