Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Зустріч онлайн з регіональним касир-операціоністом АТ КБ «ПриватБанку» Сидорук Валентиною Дмитрівною

13 травня 2023 р. викладачі кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ Вербіцька І.І., Гончар Г.П. та Поляк-Свергун М.М., разом з студентами-магістрами, провели зустріч онлайн з регіональним касир-операціоністом АТ КБ «ПриватБанку» Сидорук Валентиною Дмитрівною з м.Івано-Франківськ, щодо сутності банківських послуг та особливостей її функціонування в сучасних умовах. Особливо студентів зацікавили питання, які стосуються проведення касових операцій, випуск пам‘ятних монет та проведення інкасаторських послуг.
Студенти мали можливість побачити пам‘ятні монети та отримати відповіді на поставлені запитання.