Наближення теорії до практики

З метою наближення теорії до практики, студенти 4 курсу під керівництвом к.е.н., доцента Галина Гончар 26.10.2019 р. відвідали Чортківську ДПС. Допомогла студентству ознайомитись з роботою відділів старший державний інспектор з питань обслуговування платників Заяць І.Я. У Центрі обслуговування платників податків, начальник Скорохід В.Л. розповів про процедуру реєстрації приватного підприємства, про етапи приймання, обробки та контролю податкової звітності. Токарь С. В. – головний державний інспектор Чортківської ДПС окреслив особливості використання електронних ключів. Начальник віділлу податків і зборів юридичних осіб Ковбаснюк М. І. навела студентам практичні аспекти здійснення податкового контролю за сплатою податків та зборів юридичними особами. Інформацію щодо сплати державних й місцевих податків та зборів надав начальник відділу пдміністрування податків та зборів фізичних осіб Книш С.І. На завершення про роботу з боржниками розповів завідувач сектору погашення боргу Дутка В.М.
Дякуємо усім працівникам Чортківської ДПС та начальнику Цвігуну Р.І. за пізнавальну зустріч. Раді співпраці.