Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Науково-методичний семінар

23.10.2019 р. у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся науково-методичний семінар професорсько-викладацького складу на тему: «Агенція з якості освіти як інструмент ефективності витрат коштів на університет». Модераторкою заходу стала канд. екон. наук, доцент Вербіцька І.І. Інна Ігорівна зазначила, що налагодження системи забезпечення якості у перспективі має призвести до перетворення вищих навчальних закладів на сучасні центри підготовки фахівців та проведення досліджень світового рівня. З цією метою розробляються критерії та індикатори для аналізу якості вищої освіти в Україні. Вони можуть бути використані для розробки рейтингів вищих навчальних закладів України.
Також доповідачка окреслила ключові цінності та цілі вищої освіти, які підтримує Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти. Доповідь містила інформацію щодо нововведень, на які слід очікувати закладам вищої освіти.
Усі присутні активно долучились до обговорення стратегії розвитку ЧННІПБ ТНЕУ відповідно до нових реалій та вимог.