Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Семінар для викладачів на тему “Ставлення до грошей. Які переконання не дають заробляти більше і як їх позбутися?”

На завершення тижня GLOBAL MONEY WEEK у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу відбувся семінар для викладачів на тему “Ставлення до грошей. Які переконання не дають заробляти більше і як їх позбутися?”.
У сучасному суспільстві гроші є важливою частиною життя. Спочатку це було суто економічне явище, але з розвитком суспільства воно набуло соціально-психологічних характеристик. Гроші поступово проникли в усі сфери життєдіяльності суспільства та людей і почали впливати на економіку, культуру, політику та економічну свідомість. Більшою мірою те, як ми здобуваємо і використовуємо гроші, визначається психологією, а саме нашим внутрішнім бажанням мати гроші та багатим способом мислення.
Доповідач к.е.н., доцент Галина Чекаловська закцентувала увагу на тому як формується ставлення до грошей; як визначити власне ставлення до грошей та які обмежувальні та підкріплюючі переконання щодо грошей існують у кожного; як змінити своє ставлення до грошей та жити в достатку.
Професорсько-викладацький колектив активно долучився до обговорення теми семінару.

Психологічний тренінг “Усвідомлений вибір професії-запорука життєвого успіху”.

Професія від лат. professio – «оголошую своєю
справою», то ж надзвичайно важливим є у житті знайти справді своє покликання, яке ще б сприяло матеріальному достатку. В продовження профорієнтаційної роботи доценти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ Галина Чекаловська та Тетяна Яковець за участі викладача Уляни Бутриновської й Дитячої точки СПІЛЬНО UNICEF Чортків провели для учнів 11 класу психологічний тренінг “Усвідомлений вибір професії-запорука життєвого успіху”. Зважаючи на те, що триває GLOBAL MONEY WEEK разом із окресленням принципів успішного вибору професії тренінг передбачав вправи, які сприяють усвідомленому та раціональному управлінню власними грошима, які потенційно можна отримати працюючи. Учасники виразили прагнення знайти професію мрії, яка б була корисна і для особистого майбуття, так і для розвитку України загалом. Активно та інтелектуально відбувся захід, що забезпечило позитивну атмосферу та досягнення мети.
Далі буде…
 

Воркшоп “Молодь про гроші” в рамках Global money week

 У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся воркшоп “Молодь про гроші” в рамках Global money week. Участь у відзначанні Всесвітнього тижня грошей беруть більше ніж 100 країн світу. З цієї нагоди, сьогодні у закладі вищої освіти воркшоп відбувся під гаслом: Protect your money, secure your future («Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє»), що є офіційною темою Global Money Week у 2024 році. На початку зустрічі директор Кульчицька Надія закликала присутніх відповідально ставитись до захисту й управління грошовими активами як складової власного успіху. Надія Євстахівна наголосила на важливості розуміння сучасних засобів запобіганню шахрайству для безпеки й розвитку грошових взаємовідносин в Україні. Модераторами заходу стали студентка першого курсу Тетяна Ільницька та студент другого курсу Руслан Запухляк. Студентки третього курсу Катерина Стадник та Зоряна Запухляк представили розгорнуті презентації щодо історії фальшивомонетництва й порад по кібербезпеці в умовах воєнного стану. Прослухавши інформацію про основні види платіжного шахрайства із застосуванням телефонів, соціальних мереж, платіжних карток, учасники заходу зігралу у гру “Кібербезпека”, завданнями якої було відгадування основних термінів по темі воркшопу та формування прикладів шахрайства й порад щодо його запобіганню.
В умовах сучасності необхідним є фокусування на безпечному управлінні грошима та відповідального й інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних
фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші.

Міський фестиваль-конкурс вокального мистецтва “Ах молодість: жити, навчатись, творити в рідній Україні”

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ в рамкам благодійної й профорієнтаційної роботи відбувся перший Міський фестиваль-конкурс вокального мистецтва “Ах молодість: жити, навчатись, творити в рідній Україні”. На конкурс було подано понад 35 заявок у різні номінації. Учасників представили навчальні заклади Чортківської громади: Чортківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені О. Барвінського, ВСП “Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ”, Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені священномученика Григорія Хомишина, Чортківського ліцею 5, Чортківського ліцею 7, Чортківської гімназії 2, Білівського ОЗЗСО I-III ст., Росохацького ЦКП. Дякуємо керівникам навчальних закладів за співпрацю та участь у конкурсі-фестивалі.
Склад журі представили: Оксана МОРОЗЮК – викладач-методист, завідувач вокальним відділом Чортківської мистецької школи імені Василя Мармуса;
Галина СВЕРГУН – викладач вокалу Чортківської мистецької школи імені Василя Мармуса;
Ігор КУЗЬМЕНКО – художній керівник Центру культурних послуг імені Катерини Рубчакової, голова журі;
Тетяна ГРИЦІВ – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу.
На початку заходу директорка ЧННІПБ ЗУНУ Надія Кульчицька привітала присутніх та наголосила, що творча молодь є рушійною силою культурно-патріотичного розвитку нації і так важливо, щоб молоде покоління реалізовувало свій потенціал на благо рідної України. Надія Євстахівна ознайомила присутніх із спеціальностями, які представлені у ЧННІПБ ЗУНУ та загальними принципами-орієнтирами освітньо-наукової діяльності закладу вищої освіти, де молодь матиме можливість успішно навчатись та розвивати свої творчі вміння.
Учасники дивували своїми талантами та профнсійністю. За результатами конкурсу місця розподілили наступним чином: Гран ПРІ -Пуляк Ілона Віталіївна нагороджена дипломом та цінним призом від ЧННІПБ ЗУНУ, лауреат 1 премії у номінації “Академічний вокал” – Авраменко Дмитро Михайлович, лауреат 1 премії у номінації ” Народний вокал” – Запухляк Зоряна Валеріївна, лауреат 1 премії у номінації “Естрадний вокал” у старшій групі – Кашуба Аліна Русланівна, лауреат 2 премії – Процьків Катерина Іванівна, лауреат 3 премії – Запухляк Зоряна Валеріївна і Мулик Софія Володимирівна, лауреат 1 премії у номінації “Естрадний вокал”у молодшій групі Костецька Христина Богданівна, лауреат 2 премії Філоненко Лілія, лауреат 3 премії Плішка Олександра. Усі лаурети нагороджені дипломами та подарунками від ЧННІПБ ЗУНУ. Вітаємо усіх лауреатів та учасників, бажаємо творчих злетів та втілення мрій у мирній Україні. Пишаємось Вами!