На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Воркшоп “Молодь про гроші” в рамках Global money week

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся воркшоп “Молодь про гроші” в рамках Global money week. Участь у відзначанні Всесвітнього тижня грошей беруть більше ніж 100 країн світу. З цієї нагоди, сьогодні у закладі вищої освіти воркшоп відбувся під гаслом: Protect your money, secure your future («Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє»), що є офіційною темою Global Money Week у 2024 році. На початку зустрічі директор Кульчицька Надія закликала присутніх відповідально ставитись до захисту й управління грошовими активами як складової власного успіху. Надія Євстахівна наголосила на важливості розуміння сучасних засобів запобіганню шахрайству для безпеки й розвитку грошових взаємовідносин в Україні. Модераторами заходу стали студентка першого курсу Тетяна Ільницька та студент другого курсу Руслан Запухляк. Студентки третього курсу Катерина Стадник та Зоряна Запухляк представили розгорнуті презентації щодо історії фальшивомонетництва й порад по кібербезпеці в умовах воєнного стану. Прослухавши інформацію про основні види платіжного шахрайства із застосуванням телефонів, соціальних мереж, платіжних карток, учасники заходу зігралу у гру “Кібербезпека”, завданнями якої було відгадування основних термінів по темі воркшопу та формування прикладів шахрайства й порад щодо його запобіганню.
В умовах сучасності необхідним є фокусування на безпечному управлінні грошима та відповідального й інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних
фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші.