Психологічний тренінг “Усвідомлений вибір професії-запорука життєвого успіху”.

Професія від лат. professio – «оголошую своєю
справою», то ж надзвичайно важливим є у житті знайти справді своє покликання, яке ще б сприяло матеріальному достатку. В продовження профорієнтаційної роботи доценти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ Галина Чекаловська та Тетяна Яковець за участі викладача Уляни Бутриновської й Дитячої точки СПІЛЬНО UNICEF Чортків провели для учнів 11 класу психологічний тренінг “Усвідомлений вибір професії-запорука життєвого успіху”. Зважаючи на те, що триває GLOBAL MONEY WEEK разом із окресленням принципів успішного вибору професії тренінг передбачав вправи, які сприяють усвідомленому та раціональному управлінню власними грошима, які потенційно можна отримати працюючи. Учасники виразили прагнення знайти професію мрії, яка б була корисна і для особистого майбуття, так і для розвитку України загалом. Активно та інтелектуально відбувся захід, що забезпечило позитивну атмосферу та досягнення мети.
Далі буде…