На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Налагоджено нові напрями міжнародної співпраці

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась зустріч міжнародного рівня. В напрямку налагодження співпраці з індійською стороною директор.

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась зустріч міжнародного рівня. В напрямку налагодження співпраці з індійською стороною директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. та представник компанії Web Prodigies Pvt Ltd – Vikrant Cherukuri обговорили основні ідеї та перспективи формування наукових та культурних відносин. Індійський освітній простір економічного спрямування є неохоплений вітчизняним співробітництвом, що збільшує рівень значущості цього заходу. Зустріч пройшла у позитивній атмосфері з значним рівнем інформативності. Здійснено перший крок на шляху результативного партнерства обох сторін.