На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Круглий стіл “Сучасні виклики менеджменту в умовах діджіталізації економіки”

16 березня 2023 р. викладачі кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ Вербіцька І.І. та Гончар Г.П., разом з студентами груп МЕНмбч-21 та ФМСч-31 прийняли участь у круглому столі “Сучасні виклики менеджменту в умовах діджіталізації економіки”. Даний захід проведено у Західноукраїнському національному університеті на факультеті економіки та управління за ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу. Особливо зацікавили такі теми, як розбудова смарт-міст, цифрові трансформації територіальних громад та цифрові технології в забезпечені якості і доступності адміністративних послуг. Дякуємо організаторам і доповідачам круглого столу за цікаві, пізнавальні виступи. Отримана інформація сприятиме повоєнному відновленню економіки нашої України. Разом до перемоги!