Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

День відкритих дверей 2021

25 січня 2021 р. відбувся онлайн ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ. Директорка закладу вищої освіти, кандидат економічних наук, доцент Надія Кульчицька привітала присутніх та розповіла основні напрямки освітнього процесу Інституту. Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат економічних наук Галина Чекаловська презентувала умови вступної кампанії 2021. В другій частині зустрічі привітали переможця конкурсу “Який твій рецепт фінансової стабільності в умовах карантину?” Горішньовигнанський НВК І-ІІІ ст., який отримує головний приз, усі інші учасники будуть відзначені подарунками. Дякуємо усім керівникам навчальних закладів за участь у zoom-зустрічі. Будемо ділитись з вами й надалі корисною інформацією, слідкуйте за нашими новинами.