Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Поетично зустріли весну.

 Поезія – це ще один спосіб існування й самовираження. Це можливість висловити свої почуття і переживання та донести їх до інших. Поезія може змінити саму людину, якщо людина прагне до цього, то завдяки поезії стає чутливішою, добрішою, відкритішою для світу.
Викладач філологічних дисциплін Карач Н.М. Чортківського навчально-наукового інституту підприємства і бізнесу ЗУНУ організувала та провела поетичний вечір, літературні посиденьки – «Жінка – це вічний біль і вічна втіха» . Формат зустрічі був досить цікавим та нестандартним. Учасники, викладачі та студенти першого курсу, розмістилися за круглим столом зі збірочками поезій різних поетів і налаштувалися на мистецьку душевну нотку. У залі лунали поетичні рядки відомих українських митців слова: Ліни Костенко, Дмитра Павличка, Лесі Українки, Василя Симоненка та інших. На завершення заходу за чашечкою смачної кави з солодкими смаколиками від

Крамниця “Випічка”

учасники обговорювали почуті поетичні твори. Багато з поезій були присвяченими весні та жінці, адже із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято — Міжнародний жіночий день.

Напередодні свята жінок, зичимо, щоб у кожній жіночій долі, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для Вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду!
 

Вітаємо!

Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ вітає кандидата економічних наук Оксана Чижишин з присвоєнням вченого звання “Доцент”. Шановна Оксано Ігорівно, нехай це вагоме досягнення надихає Вас на подальші успіхи і перемоги. Бажаємо Вам натхнення, наполегливості та креативу на науковому шляху. Нехай плани з легкістю реалізовуються, а професійне та особисте життя буде щасливим.

Брифінг з податківцями в рамках дуальної освіти

В рамках дуального навчання, студенти спеціальності “Облік та оподаткування” Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу провели цікаву та динамічну zoom-зустріч “Брифінг з податківцями”. Формат заходу передбачав два етапи. Розпочали з демонстрації студентами підсумків досліджень окремих суб’єктів економічної системи регіону, особливостей обліку та оподаткування ФОП, державного підприємства, закладів освіти, промислового підприємства, ОТГ, тощо. В продовження зустрічі відбувся брифінг Чайківської Оксани Вікторівни – начальника Чортківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Тернопільській області. Оксана Вікторівна окреслали основні зміни та нюанси податкового законодавства щодо функціонування суб’єктів господарювання та надала розлогі відповіді на запитання від студентського та викладацького активу.
Захід підкреслив важливість поєднання теоретичних знань з практичною обізнаністю. Щиро дякуємо начальнику Чортківської ДПІ Головного Управління ДПС у Тернопільській області за сприяння проведення даного заходу, Оксані Вікторівній за активну участь і можливість поспілкуватись на важливі теми для майбутніх фахівців. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Дуальне навчання

В рамках дуальної освіти студенти нашого інституту, які вивчають спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування” відвідали Чортківське відділення Львівської обласної дирекції АТ Райффайзен Банк Аваль, де їх радо зустрів керуючий відділенням Степан Михайлович Нога.
Із заступником начальника цього відділення, Ольгою Теодозіївною Задушинською, відбулася предметна розмова про практику та пріоритети обслуговування клієнтів, новітні інноваційні технології, які використовує сучасний європейський Райффайзен Банк Аваль у побудові з клієнтами взаємодії високого рівня якості. Більше уваги було приділено основним видам послуг та сервісів, які банк пропонує своїм корпоративним клієнтам, бізнесу, приватним особам, а також операціям, які персонал установи виконує найчастіше, а саме: відкриття та ведення рахунків, валютні операції, оформлення платіжних карт міжнародних систем, ведення зарплатних проектів, ІВАN, різних форм фінансування, пакетів послуг, депозитних та кредитних проектів, участь у програмах державної підтримки та інші.
В умовах пандемії, особливої уваги заслуговує широкий спектр послуг банку з дистанційного управління та обслуговування рахунків через мережу Internet, що дозволяє клієнтам керувати поточними рахунками з будь-якої точки світу із використанням різноманітних онлайн сервісів: системі Raiffeisen Business Online, Apple Pay, Google Pay, Онлайн каси, Онлайн-виписки, КЕП та інших. Були обговорені як основні, так і додаткові банківські пропозиції, що створюють для клієнтів нові можливості економії коштів при одночасному зростанні їх бізнес-потреб.
Щиро дякуємо персоналу Чортківського відділення Львівської обласної дирекції АТ Райффайзен Банк Аваль за надану можливість стати ближче до обраної професії!

Дуальне навчання

Ми продовжуємо наше дуальне навчання. Сьогодні студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ відвідали Чортківську державну податкову інспекцію Головного управління ДПС у Тернопільській області.
В рамках проведеної зустрічі в центрі обслуговування платників податків студенти мали змогу поспілкуватись із Токарь С. В. – головним державним інспектором Чортківської ДПІ ГУДПС у Тернопільській області, Козак А. М. – головним державним інспектором Чортківської ДПІ ГУДПС у Тернопільській області, Блаженко Т. М. – старшим державним інспектором Чортківської ДПІ ГУДПС у Тернопільській області, які
надали консультаційне та методичне роз’яснення основних аспектів податкового адміністрування.
Практичним досвідом роботи поділились також Чайківська О.В. – начальник Чортківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Тернопільській області, Стельмах Н.Б. – начальник Чортківського відділу камеральних перевірок та ризикових платників податків з юридичних осіб та Дутка В.М. – начальник Чортківського відділу по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Тернопільській області.
Дякуємо начальнику Чортківської ДПІ Головного Управління ДПС у Тернопільській області

Володимир Скорохід

за сприяння та участь у проведенні даного заходу, а також надану студентам можливість закріпити отримані теоретичні знання на практиці.

Дуальне навчання

Сьогодні студенти Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ЗУНУ спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування в рамках дуального навчання відвідали одну із провідних страхових організацій, діючих у м. Чорткові. Начальник Чортківського відділення ПрАТ “УПСК” ГРУБЕНЮК Леся Іванівна поділилася із студентами своїми фаховими знаннями та досвідом, отриманими за роки роботи у страховій компанії.
Під час розмови було приділено увагу практичним аспектам організації страхової діяльності, видам та системам страхування, страховим ризикам, видам франшизи, найбільш затребуваним страховим продуктам та топ-послугам, які надає страхова компанія своїм клієнтам, видам страхових договорів, змінам у інституційній системі державного регулювання страхової діяльності. Із використанням фактичних ситуативних умов було обговорено питання, що стосуються ступеня відповідальності страховика у покритті збитків, приклади відшкодування збитків фізичних осіб, порядок здійснення страхових виплат, розміри страхових тарифів, платежів та виплат за шкоду за окремими об’єктами страхування при настанні страхової події.
Розмова виявилась змістовною, насиченою та цікавою для усіх сторін.
Дякуємо начальнику Чортківського відділення ПрАТ “УПСК” ГРУБЕНЮК Лесі Іванівні
за активну співпрацю та корисну інформацію.

Вітаємо магістрів!

 Понад 40 випускників Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ цьогоріч отримують ступінь “Магістр”. Розпочалась видача дипломів випускникам-магістрам. Вручення відбувається з дотриманням карантинних вимог, за попереднім графіком з призначенням конкретного часу для кожного.
Вітаємо володарів цього значимого ступеня освіти “Магістр”. Нехай отриманий диплом відкриє вам нові перспективи для застосування ваших знань, можливості прибуткового втілення ідей та нові кар’єрні горизонти. Радітимемо вашим успіхам.

Дуальне навчання

У рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти студенти

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ЗУНУ

, які навчаються спеціальністю Психологія відвідали Центр дозвілля та соціальної реабілітації для людей з інвалідністю.

Практичний психолог Ольга Хомишин розповіла студентам про напрями діяльності практичного психолога , показала практичну сторону роботи психолога з людьми, молоддю з інвалідністю. Майбутні психологи відвідали корекційно-розвиткове заняття на розвиток когнітивної сфери.
Студенти за час, який провели в центрі, отримали корисні знання та мали змогу стати ще на один крок ближче до обраної професії! Щиро дякуємо адміністрації центру та практичному психологу Хомишин О.В. за плідну співпрацю!

День відкритих дверей 2021

25 січня 2021 р. відбувся онлайн ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ. Директорка закладу вищої освіти, кандидат економічних наук, доцент Надія Кульчицька привітала присутніх та розповіла основні напрямки освітнього процесу Інституту. Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат економічних наук Галина Чекаловська презентувала умови вступної кампанії 2021. В другій частині зустрічі привітали переможця конкурсу “Який твій рецепт фінансової стабільності в умовах карантину?” Горішньовигнанський НВК І-ІІІ ст., який отримує головний приз, усі інші учасники будуть відзначені подарунками. Дякуємо усім керівникам навчальних закладів за участь у zoom-зустрічі. Будемо ділитись з вами й надалі корисною інформацією, слідкуйте за нашими новинами.