Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Осінній етюд від наших психологів

Студенти спеціальності “Психологія” під керівництвом канд. психол. наук, доцента Галина Юркевич та канд.екон. наук Галина Чекаловська 15 листопада 2019 р. відвідали Центр дозвілля “Карітас”, м. Чортків. Спільно було організовано свято “Осінній етюд”. Ведучими заходу стали студенти З’явін Тетяна, Кубів Наталія, Магдяк Тетяна, Веклич Роман. Загадкову роль осені виконала студентка Шевцова Альона. Затишна та душевна атмосфера панувала на святі. Разом з приємними емоціями, студенти-психологи використовували методи інклюзивного навчання й практикували скаффолдинг – процес, який дає можливість дитині робити те, що їй цікаво, але поки що неможливо опанувати без підтримки.
Дякуємо усім учасникам свята. Також висловлюємо щиру подяку Крамниця “Випічка” , особливо Оксана Гуменюк , за смаколики, які завжди піднімають настрій в будь-яку погоду.