“Лабіринт емоцій”

10.09.2019 р. представники професорсько-викладацького складу та студенства Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали відкриття туристичного маршруту організованого Заводська об’єднана територіальна громада . Цей проект було представлено на конкурсі “МІСЕ-туризи 2019”, що проходив у ЧННІПБ ТНЕУ, тому особливо приємним було спостерігати його реальне втілення. Студентка 3-го курсу Людмила Гаврилюк представила для присутніх інноваційні види туризму, які доречно було б інтерпретувати на даному маршруті, серед них: Трекінг туризм, Джайлоо туризм та Етнографічні тури. Студент 4-го курсу Шелега Іван зазначив, що туризм не лише є цікавим, а ще й прибутковим. Іван, як майбутній фахівець-економіст навів кілька основних заходів, які ОТГ може застосувати в напрямку зростання прибутковості туристичного бізнесу.
Колектив ЧННІПБ ТНЕУ висловлює щиру радість присутності на цьому заході та бажаємо Заводській ОТГ, щоб усі ваші зусилля принесли вражаючі результати й туристичні проекти дарували незабутні позитивні емоції. Зі своєї сторони ми – студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ спільно з науковим складом викладачів завжди відкриті для співпраці, формуванню нових ідей та їх реалізації.