На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Зустріч з представниками Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась зустріч студентів з представниками Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Державної виконавчої служби та Чортківського міськрайонного відділу РАЦС. В ході зустрічі були обговорені питання права на безоплатну правову допомогу, розглянуто ситуації, в яких необхідна присутність адвоката, визначено процедуру передачі судових рішень у виконавчу службу та подальшу їх реалізацію, окреслено специфіку роботи РАЦС. Дякуємо представникам зазначених організацій за проведену роз’яснювальну роботу.