Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»

Упродовж 22-24 квітня 2019 р. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 н.р.» на базі Тернопільського національного економічного університету тривав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа». До участі в Олімпіаді подали заявки 85 учасників із 35 закладів вищої освіти України. Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ достойно представила студентка 3-го курсу  (викладач-наставник канд.екон.наук, доцент Галущак В.В.). Пишаємось нашою розумною та креативною студентською молоддю. Бажаємо Тетяні подальших успіхів та перемог.
Висловлюємо вдячність організаторам за чудову атмосферу та насичену програму проведення олімпіади.