Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

День відкритих дверей у форматі виставки художніх робіт

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся День відкритих дверей в поєднанні з відкриттям виставки художніх робіт митців України приуроченої до Дня художника. До закладу вищої освіти завітали школярі та вчителі із 21-єї загальноосвітньої школи району та міста. Перша частина святкування розпочалась з вітального слова директора ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцента Кульчицької Н.Є., яка зазначила, що проведення Дня відкритих дверей у креативній формі художньої виставки має на меті довести, що метою ЧННІПБ ТНЕУ є формування всебічно розвинутих, освідчених фахівців своєї справи. З огляду на це, поряд з освоєння профільних дисциплін, вивченням іноземних мов, формуванню громадської активності у ЧННІПБ ТНЕУ відбувається й творчий розвиток молоді. Також Надія Євстахівна окреслила основні напрямки та перспективи навчання у ЧННІПБ ТНЕУ для присутніх школярів.
В продовження заходу відбулось жеребкування, в якому кожна із шкіл обрала тему у вигляді словосполучень та завдання зобразити її художньо.
Кульмінацією стало відкриття виставки художніх робіт. Історія українського живопису дуже багата. Багато художників України досягли світового визнання. Вони є майстрами живопису, графіки, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва.
Свої роботи на виставку представили: Шерстій Володимир Михайлович, Бондар Сергій Федорович, Захаров Петро Михайлович, Дмитровський Віталій Остапович, Блашків Олег Олексійович, Жовтоголовий Іван Євстахович, Пустельник Богдан Едуардович, Арич Денис, Гевко Христина, Закатов Олександр, Майдан Наталія, Мартиновська Марина, Пуляк Андрій Васильович, Рябчук Тетяна Сергіївна, Гринюка Юлія, Горюнова Валерія, Голованова Софія, студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Буячок Дмитро, Дзьоник Владислав, Галушка Тарас, Михайлич Тетяна та студенти та Чортківського педагогічного коледжу студії образотворчого та ужитково-побутового мистецтва «Соняшник».
Також до ЧННІПБ ТНЕУ завітали секретар міської ради Дзиндра Ярослав Петрович, заступник голови районної державної адміністрації – Овод Йосифа Йосипівна, начальник відділу культури,туризму,національностей та релігій Чортківської райдержадміністрації – Чайківська Галина Зеновіївна, начальник управління культури, релігії та туризму міської ради – Дембіцька Ольга Іванівна, методист з виховної роботи Управління освіти молоді та спорту Чортківської міської ради Чарнош Ірина Юліанівна, громадський активіст Стечишин Іван Степанович. Поважні гості висловили слова вдячності та захвату від організації свята барв, почуттів, краси та душевності, побажали колективу ЧННІПБ натхнення та розквіту у втіленні подібних ідей у життя.
Подарунком для присутніх стало виконання музичного попурі студенткою-магістром ЧННІПБ ТНЕУ Іванною Школьницькою під керівництвом Лоїка Ігора Васильовича.
Заключним етапом стало визначення переможця серед художніх робіт, які були створені учнями шкіл району та міста. Професійне журі у складі художників обирали серед молодих дарувань кращого з кращих. Переможцями стала Ягільницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з роботою «Стан душі». Відзначені в номінації «Креативність» Білобожницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, в номінації «Якісно-технічне виконання» Заводська та Росохацька загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, в номінації «Неординарний підхід до виконання» Мілівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, в номінації «Оригінальність» Улашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Чортквіська загальноосвітня школа №7 Чортківської міської ради, в номінації «Яскраве авторське бачення» Чортківська загальноосвітня школа №6 Чортківської міської ради, в номінації «Новизна композиційного вирішення» Джуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Музичний супровід свята забезпечив оркестр Заводської школи мистецтв під керівництвом Сергія Хорощака.
Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ щиро дякує усім митцям, які представили свої роботи на виставці, усім присутнім представникам влади та гостям заходу. Запрошуємо до подальшої спільної реалізації творчих проектів. Бажаємо натхнення у всіх починаннях, душевного піднесення та віри в краще. Нехай життя малює яскравими барвами кожен Ваш день.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *