З Днем працівників освіти!!!

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ  щиро і сердечно вітає ректора Андрія Ігоровича та весь професорсько-викладацький склад ТНЕУ, усіх освітян із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.
Саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці молодь долучається до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
Бажаємо Вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній науково-педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України.

Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ.

This article was written by natalka