Здесь можно скачать wordpress шаблоны бесплатно. После скачивания устанавливать через админку.

Урочистості з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

 Кобзарем його ми звемо,
Так від роду і до роду:
Кожний вірш свій і поему
Він присвячував народу.
Він любив усе прекрасне 
І його ім’я — незгасне!
У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу відбулись урочистості з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який є символом української державності, національної єдності українців, символом чесності, правди, самовираження, символом, що надихає жити, боротися, кохати – як вічна святиня, як уособлення найвищого розуму і непізнаного духу, як невмируща душа і пам’ять української нації…
Знову його пророчі слова зазвучали з уст студентства та викладачів у віршах та піснях. Студентка 3-го курсу Лось Анастасія виконала вірш “Думка”, студентка 1-го курсу Магдяк Тетяна зачитала вірш “Розрита могила”. Пісенним спогадом про Кобзаря стали “Тополя” та “Думи мої” у виконанні ансамблю викладачів. Звучав англійською мовою і вічний Заповіт Тараса Григоровича, у креативній роковій подачі студентів 1-го курсу Дерія Максима та Дзвоника Владислава, Хвастовської Тетяни, Сабо Вадима, Магдяк Тетяни.
Нехай Тарасова мудрість крізь віки заряджає нас силою, спонукає до єдності і буде тією рушійною силою на шляху до процвітання України.

 

Науково-методичний семінар

 Професорсько-викладацький склад Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ постійно вдосконалює професійну майстерність та якість освіти. Одним із методів такого покращення є науково-методичні семінари, що мають на меті обговорення сучасних умов і викликів у вищій освіті, пошук ефективних методів викладання та навчання. 5 березня 2019 р. канд. екон. наук., доцент Андрушків Р.Ю. у своїй презентації “Портрет успішного викладача” висвітлив основні якості, якими повинен володіти сучасний викладач. Роман Юрійович зазначив, що згідно опитування студентів на першому місці в рейтингу рис, якими має володіти викладач, стоїть професійний рівень, на другому – чесність та справедливість в оцінюванні. Загалом, сукупність характеристик сучасного викладача можна сформувати у такі секції: «Розвивається сам і спонукає інших», «Шукає новітні методи», «Моральний, привабливий, із гарною дикцією». Сукупність особистих якостей викладача формує його авторитет, тобто загальновизнану студентами значущість його достоїнств і основану на цьому силу його виховного впливу. Авторитетним є той викладач, який глибоко знає свій предмет і майстерно його викладає, любить молодь, відчуває її наміри і прагнення, доброзичливо відгукується на них.
Продовженням семінару стала доповідь канд. екон. наук, доцента Гуменюк О.Г. на тему: “Методичні рекомендації щодо розробки силабусу навчальної дисципліни”. Оксана Геннадіївна підкреслила важливість застосування силабусів у навчальному процесі, адже саме він є інструктивним засобом для студентів, допомагає їм в підготовці до заняття та конкретизує очікування від вивчення окремої дисципліни. На науково-методичному семінарі були розглянуті основні складові силабусу та їх змістове наповнення. Обговорено сучасні зособи контролю та зосереджено увагу на їх впровадженні в навчальний процес закладу вищої освіти.
Під час підведення підсумків, професорсько-викладацький склад висловили підтримку щодо побудови силабусів за запропонованою методикою та необхідності використання їх в процесі
розробки методичного забезпечення дисциплін.