Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відзначили Міжнародний день студента

17 листопада 2017 року в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відзначали Міжнародний день студента. Святкування проходило у форматі розважально-інтелектуального шоу «Студент в економічному просторі».

Конкурсні випробування розпочалися з визначення найкреативнішої презентації команди та її лозунгу. Після цього відбувся конкурс «Екослово», під час якого основним завданням було відповісти на поставлені запитання одним економічним терміном. Конкурс «Вгадай товар по відеорекламі» став надзвичайно пізнавальним, адже демонстрував майстерність відомих маркетологів світу. Не залишися поза увагою й глядачі, які активно взяли участь у вгадуванні особистостей, відомих своїм значним внеском у розвиток різних сфер світової економіки. Найвеселішим став конкурс «Пантоміми», учасники якого застосували вміння невербально висвітлювати зміст думок.

Перемогу здобула команда студентів першого та третього курсів «Гроші».

Директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н. Є. привітала молодь: «Ви енергійні, креативні і щирі душею! Це основні людські якості, які приведуть вас до успіху. Отож нехай студентські роки пройдуть яскраво та незабутньо. Бажаємо, щоб запал студентства не залишав вас по житті. Перемог та професійного визнання! З Днем студента, дорогі наші підкорювачі вершин економічної науки!»