Здесь можно скачать wordpress шаблоны бесплатно. После скачивания устанавливать через админку.

В ЧННІПБ досліджували сучасну українську культуру

Студенти 1 курсу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ в рамках курсу “Українознавство” ініціювали проведення відкритого заходу на тему: “Сучасна українська культура”. Дійство розпочалось з виступу викладача дисципліни “Українознавство” канд.психол.наук, доцента Юркевич Г.Й., яка зазначила, що сьогодні культура має велике значення для нашого суспільного життя. До творів культур належать: література, музика, образотворче мистецтво, скульптура, архітектура, кінематографія та інші речі, які як спільну рису мають те, що є носіями краси. Студенти розробили презентації у яких зупинились на основних новинках загальної культури України. Стецюк Назар, Підгородецький Олександр та Короташ Віталій виступили з темою “Сучасні архітектура, живопис і скульптури”. Презентацію “Сучасні театри України” представили Гащиць Арсен та Дригуш Андрій. Завершальною стала доповідь на тему “Сучасний стан кіноматографії та відеокультури
України”, що зпрезентували студенти Олексиши Андрій та Плітонов Назар.
Також, студенти запропонували усім переглянути мультиплікаційний фільм українського виробництва – “Бабай”.
Присутні професорсько-викладацький склад та студенти обговорили основні риси сучасної культури України, про які йшлось у виступах, погоджуючись з тим, що наша країна володіє значними надбаннями та великими перспективами розвитку в цьому напрямку.
Народи пишаються своїми культурними надбаннями, бережуть їх, водночас стараючись робити їх живими елементами суспільного життя. І це правильно, бо за допомогою цих культурних надбань народи духовно розвиваються, ушляхетнюються, підносять рівень свого світосприймання.
Дякуємо канд. психол. наук., доценту Юркевич Г. Й. та студентам 1-го курсу за підготовку надзвичайно цікавого матеріалу й оригінальну його подачу, за проведення пізнавального і захоплюючого заходу.

Студенти ЧННІПБ відвідали страхову компанію “ПЕРША”

В рамках програми “Вступ до спеціальності” студенти 1-2 курсів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали страхову компанію “Перша”. Страхування є потужною фінансово-кредитною системою, яка вважається однією з найбільш інтегрованих форм фінансової діяльності. Начальник відділення Тернопільської дирекції ПрАТ СК “Перша” Парацій О.П. ознайомила студентів з страховими продуктами, серед яких як обов’язкові види страхування, такі як страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, особисте страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті тощо, так і добровільне – страхування майна, житлових будинків, особистого страхування. Інформація, яку отримали студенти, є надзвичайно актуальною, оскільки страхування є важливою складовою частиною господарської системи будь-якої розвиненої країни, тому забезпечення належних умов функціонування даної сфери відноситься до пріоритетів її економічного розвитку.
Також, Олена Петрівна зазначила, що страховий ринок України протягом останніх років демонстрував досить високі темпи зростання за своїми кількісними параметрами. Страхова справа сьогодні характеризується впровадженням ефективних управлінських інструментів, зміни стратегічних пріоритетів власного розвитку у напрямку глибшого врахування тенденцій та особливостей розвитку даного ринку в реаліях вітчизняного економічного сьогодення, серед яких на перший план виходить необхідність усебічного задоволення потреб споживачів як запоруки утримання стійких конкурентних переваг в умовах посилення конкуренції.
Колектив та студенти ЧННІПБ ТНЕУ висловлює щиру подяку засновнику Чортківського відділенню СК “Перша” Хотюку О.Б. і працівникам за сприяння й цікаву та пізнавальну зустріч. Бажаємо успіхів, запрошуємо до подальшої співпраці.