Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

ОГОЛОШЕННЯ!!!

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ для всіх бажаючих працює консультаційний центр по наданню:
1.Допомоги підприємцям та фізичним особам із ведення бухгалтерського обліку.
2.Індивідуальних консультацій щодо вибору системи оподаткування.
3.Консультацій з ведення бухгалтерського обліку.
4.Проведення тренінгів у сфері автоматизованого бухгалтерського обліку (1С Бухгалтерії).
Довідки за телефоном:
0507231794, 0968205206

Представники ЧННІПБ ТНЕУ взяли участь у Стратегічній сесії 2030

Директор Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., викладач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Ковальчук Ю.П. і студент 4 курсу ЧННІПБ ТНЕУ Лук’яніхін Вадим взяли участь у Стратегічній сесії на базі Чортківської міської ради “Концепції стратегії розвитку міста Чорткова 2030 р.” У своєму виступі Надія Євстахівна підкреслила необхідність стимулювання та створення сприятливих умов для інвестицій в економіку міста, адже маємо великі перспективи в цьому напрямку: ініціативні громадяни, навчальні заклади значного рівня підготовки висококваліфікованих фахівців, туристична привабливість тощо. Гостро постає потреба покращення бізнес- клімату міста шляхом розвитку промислового виробництва, підтримкою суб’єктів малого та середнього бізнесу. У складі робочої групи представниками ЧННІПБ ТНЕУ розроблено пропозиції щодо економічного зростання, які були включені в план стратегічного планування розвитку міста Чорткова до 2030 р.
Колектив ЧННІПБ ТНЕУ висловлює готовність до взаємодії з громадою та місцевою владою в контексті створення та втілення проектів стратегічного характеру по економічному розвитку міста, підвищенні рівня його інвестиційної привабливості. Спільними зусиллями досягнемо найвищої мети.

21.11.2017 р. в ЧННІПБ відбувся захід приурочений Дню Гідності та Свободи.

В цей знаменний день до ЧННІПБ завітав британський гість, Грем Бішоп. В рамках роботи центру вивчення іноземних мов відбулась трансляція документального фільму щодо ситуації яка склалася в нашій державі, починаючи з витоків історії 21.11.2013 р. Показ фільму відбувався на англійській мові з українськими субтитрими.
Далі Містер Грем прочитав лекцію студентам ЧННІПБ, детально розповів про державний устрій Великої Британії, рівні здобуття освіти та розвитку економіки. Також він зупинився на порівнянні двох країн, окресливши пріритетні напрямки співпраці. На заході були присутні викладачі та студенти, які мали змогу задати запитання гостю про його ставлення до подій Майдану, а також щодо відносин Великої Британії та Європейського союзу. Містер Грем висловив своє щире захоплення навчальним закладом.
Завершив захід виступ директора, к.е.н., доцента Кульчицької Н.Є. “Подія, яку ми сьогодні вшановуємо, особлива, що змінила життя всіх українців і нашої країни. Вона продовжує змінювати. Життя інших країн – також. Знову відворюємо у спогадах Майдан, його діячів і простих громадян. Небесну Сотню, наші з вами розчарування та надії, втрати й перемоги. Згадуємо про великий крок на нашому шляху”- зазначила Надія Євстахівна. Загиблих за Україну вшанували хвилиною мовчання.
Дякуємо містеру Грему за пізнавальну розмову та сподіваємось на подальшу співпрацю.