Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Година пам’яті “Жнива скорботи”

 Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав безліч людських життів. В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору в ЧННІПБ ТНЕУ викладачі та студенти провели захід-реквієм “Жнива скорботи”
Директор ЧННІПБ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. розпочала захід словами: “Факт голодомору і загибель мільйонів людей доводять документи і спогади сучасників. Про голодомор потрібно пам’ятати, щоб ця трагедія ніколи більше не трапилася. Нелюдським тоталітарним режимам не місце на нашій землі. Це має навчити нас, сучасне покоління думати, аналізувати, сміливо відходити від радянських архетипів, рішучості та боротьбі за власну свободу. Трагедія голодомору це наша біль і наш сум. Суспільство має вибудувати демократичну країну, в якій не буде місця диктаторам”.
В ході заходу студенти зачитували факти та спогади подій тих років, переглянули документальний фільм “Голодомор 1932-1933 років”. Хвилиною мовчання та запаленням свічок вшанували пам’ять загиблих від Голодомору.
Сьогодні ми прагнемо чесно і гласно прочитати цю трагічну смертну історію українського народу, робимо спробу визначити міру вини тодішнього керівництва країни, керівництва республіки в цілому і кожного зокрема. Цього вимагає правда історії, наш час. Лише з врахуванням минулого, в тому числі і тих драматичних подій, що дав нам 1933 рік, ми можемо йти в майбутнє.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *